Mousinek

Kolik bodů je potřeba k dosažení stříbra?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Kategorie uživatelů
Uživatelé jsou dle celkového počtu bodů zařazeni do kategorií. Uživatelé každé kategorie mají rozdílná práva na Odpovědi.cz.

Kategorie uživatelů Počet bodů
Registrovaný 0
Pokročilý 100
Bronzový 1000
Stříbrný 5000
Zlatý 10000

Mezi práva jednotlivých kategorií uživatelů patří i limity pro vkládání otázek, odpovědí a jejich hodnocení za den. Kategorie uživatelů Stříbrný a Zlatý má navíc práva pro úpravy vybraného obsahu (nahlášený závadný obsah se automaticky nezobrazuje, možnost opravy kategorií a klíčových slov).