Malina55

Kolik Blu-ray disků budeme potřebovat k uložení VŠECH českých článků z Wikipedie?

Kolik Blu-ray disků bude potřeba k uložení všech českých článků z Wikipedie, když si na každý článek vyhradíme 100 KB paměti?

Odpovědi
Emefej

Já nebudu potřebovat žádný. Wikipedii rozhodně nehodlám ukládat a s tímhle domácím úkolem ti nepomůžu. Než jsem to dopsal, Wiki se zase o kousek zvětšila.

Czedicz0

A co takhle kolik disket ?

gecco

To je nějaká nablblá soutěž a nebo se váš učitel rozhodl pro zpestření slovních úloh za domácí úkol???
:-O