Kolik berou psychologové? Uživí to člověka dobře? A jaké máte zkušenosti s touto profesí?

Kolik berou psychologové? Uživí to člověka dobře? A jaké máte zkušenosti s touto profesí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle sesbíraných údajů se průměrná mzda na pozici Psycholog pohybuje kolem hodnoty 23782 CZK.
Jedná se o mírně podprůměrné platové zařazení ve srovnání s ostatními.

http://www.projobs.cz/…

Další odpovědi:

Stříbrný

To je skvělý job. Přicházejí lidé s problémy a fóbiemi, a ty jim máš pomáhat. To bys zvládla už teď - teda já ano :DDD
A těch 25 tak mají .D

Zlatý

Psycholožku mám v rodině. Najít práci v tomto oboru je velmi obtížné a bylo to obtížné i v minulém režimu. Ohodnocení v zaměstnání je hluboko pod průměrem. Potřeba forezních psychologů je nepatrná v poměru k počtu absolventů, soukromá praxe téměř nepřichází v úvahu, protože v našich krajích není zvykem za tuto práci platit. Trochu slušnější ohodnocení je možné získat jako podnikový psycholog, publikováním nebo v personalistice testováním uchazečů. To ale přichází v úvahu až po mnoha letech praxe.

Zlatý

Vždy mě psychologie zajímala a baví mě v oblasti psychologie lidem pomáhat. :-))

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Mažu svoji odpověď. Místo "kolik berou .... jsem četl kde se berou .....
Čímž samozřejmě odpověď nemá smysl!

Stříbrný

Agneta

no dobrý...ale teď tu zůstává moje reakce

Stříbrný

Agneta

mosoj >>> ale vidíš, že můj odhad sedí :DDD. Fcoop uvádí 24 000,-

kočka se nekastruje, ale sterilizuje. ve Francii je zvěrolékařka, která kastruje prasátka jen rukou(bez nástroje)- chudáci prasátka...jede to jak na běžícím pásu. jedno za druhým...musí jen vědět, kam šáhnout - strašné

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.