pepe88

Kolik berou peněz tajné služby??? (kontrarozvědka)

Nejlepší odpověď
Zbynas

Ti na nejnižších pozicích počítám od 50 tis. výš. Ale je to tajné, ani nikde na netu jsem to nedohledal (pravda, nekoukl jsem na druhou stránku googlu :D )

Další odpovědi
anonym

Vždyť to je tajný!

setapouch

Kontrarozvědka, BIS, má rozpočet 1,1 až 1,2 miliardy Kč ročně. To by mělo být vše, co „bere“.

Co se platů týká, jsou to státní zaměstnanci, mají tabulkové platy plus osobní ohodnocení. Můžeš se zeptat přímo BIS, odpoví ti.