Avatar uživatele
Farishta

Kolik berete čistého vs. jaké máte náklady?

Jde mi vážně čistě pro porovnání a je to pro mě důležité… a jde mi o jednotlivce, ne v rodině dohromady a tak… moc děkuji

P.S. Abych přispěla… žiji v Praze a prostě to, co nabízejí, je hnus… a ještě ty náklady na bydlení a tak… no jsem zvědavá, jak bojujete vy ostatní, děkuju!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Agneta před 2985 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Cca a výdaje cca.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sesednizkola

Zkus se podivat poradne.. Netere agentury, zejmena v praze, nabizeji az 55 Kc na hodinu. Za 12 hodin hazeni lopatu nebo vykladani 50 kilovych baliku z kamionu si tak muzes vydelat i 660 hrubeho, coz je velmi zajimave, ze?. Dokonce nektere nabizeji nastup ihned a nechteji ani vypis z rejstriku trestu. Je zde velka otazka, zda je vubec v ramci slusnych mravu zde pak nejakou mzdu vubec pozadovat po agenture.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Čistého beru podle toho, jak se činím.
Jak se činím já, ne kolik mi kdosi dá za něco.
Měsíčně potřebuju několik desítek tisíc.
Důležitý je, aby po odečtení nákladů něco zbylo, ne aby chybělo.
A taky je (aspoň pro mně) důležitý mít příjmy pod kontrolou. Ne být závislým na něčem, co nemůžu ovlivnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Výdaje nikdy nemám vyšší než příjem, zůstává i pár drobných na horší časy.

Naučit se v krušných začátcích dobře hospodařit s menším příjmem je užitečnou školou pro život a mnohem větším uměním než nemuset počítat …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Čistý zisk i výdaje jsou většinou přiměřené

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Tak tohle je o sprostém lidu:DDD
Kam a kde ses narodila je tvoje karma, já jsem fakt super spokojená, a o mojí apanáži jsem už často psala, ale pokud tě to vážně zajímá, tak řekni… Mě to stačí, a když budu potřebovat víc, tak si ji zvýším.

Farishto, otroci byli a budou…nic nového pod sluncem – teď se jmenují „Lidské zdroje“… dle nového otrokářského řádu.
To v budhistických zemích nikdo neřeší…:D
A co nabízejí? (když je to hnus)?

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No, neberu nic, ale nikdo mi nic nenabízí, to znamená, že náklady jsou nulové, takže mnohem více získám, když nic nevydám, snad je to srozumitelné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Náklady na udržení zajetého životního standartu nemáme moc veliké, protože bydlíme ve vlastní nemovitosti. Takže taková ta klasika zálohy elektřina, plyn,voda, popelnice.
Příjem tedy u nás značně převišuje běžné náklady díky tomu, že nevyhazujeme ročně desítky tisíc za nájem…
V Praze jsem nějakou dobu bydlel a s čistým příjmem pod 20tis (jednotlivec) se tam dost těžko žije na takové té rádoby střední úrovni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek