pizlicka

Jak vysoký důchod bere vysokoškolák narozený roku 1941, který pracoval celý život jako technik v kanceláři?

Technik v kanceláři, odchod do duchodu v 63–65 letech, přesně nevím. Na stejnem mistě pracoval po celou dobu.Je to vysokoškolsky vzdělany člověk, v duchodu od roku asi 2008. Dekuji. Aspon přibližně. Nemůžu se jej zeptat, už nežije ☹

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nezáleží na vzdělání, ani na tom, kde pracoval. Výše důchodu je závislá na výdělku.

Další odpovědi
Drap

Vše se odvíjelo pouze od odpracovaných let a výše výdělku. Je úplně jedno kde pracoval, jaké měl vzdělání atd.

quizzi

Plus minus autobus 13 000 Kč.