Stingo

Kolik bankovních účtů vlastníte?

Doplňuji:
No to je fakt, to jsem zapomněla napsat. Taky znám lidi, co nemají žádný účet 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

5 účtů

Na Seychelech, ve Švýcarsku, v USA, v Rusku a v Čr.

Další odpovědi
quentos

2 účty

… ten první za tři roky zruším a už se na to těším, ti zloději už pak ode mě neuvidí ani korunu.

suaeda

více jak 5 účtů

Doplňuji:
Trochu víc. Pokud se započítají nejen běžné a spořící účty. Ale nejspolehlivější je ten staročeský tzv. hrníčkový. V něm sice nepřipisují žádné úroky, ale je vždy po ruce a nikdy nezkrachuje.

jáára

1 účet

briketka10

1 účet

jen na poplatky Sipo a netu,
choděj mi na něj příspěvky
na co jich mít víc žejo ..

Zbynas

1 účet

Doplňuji:
Znám pár kamarádů, kteří nemají žádný účet. Taková zásadní odpověď koukám v anketě chybí.

Larissa

2 účty

beer

více jak 5 účtů

Málo možností pro mne. Nemám totiž ANI JEDEN a žiji v pohodě.. 🙂

kapka

2 účty

Jeden je běžný a druhý spořící. Sice se mě nikdo neptal, ale dodám, že neplatím žádné poplatky.

Pepa25

více jak 5 účtů

Doplňuji:
Hlavní běžný, záložní běžný, eurový, stavebního spoření a 2 spořící … Možná jsem na něco zapomněl 🙂