FOG

Kolik Avataru?

Zajimalo by me kolik mate „avataru“ na tomto servru? Tzn.,jestli jste prihlaseni nekolikrat?
Pripada mi ,ze nekteri se jen honi za body se stupidnimi otazkami.
Rad se neco dovim i rad odpovim,kdyz vim.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já mám jen jeden a stačí mi, ale mám pocit u jednoho dotyčného, že každá jeho stupidní otázka je ohodnocena hvězdou, je proto možné, že jich někdo má více a navyšuje si body. Možná jim dělá dobře, že vidí své jméno v nejaktivnějších, jinak z toho nic není, u konkurence se rozdávají za určité body trika, tu nic.

Další odpovědi
Retko

Koho zajimaji nejaky body??

SinceX

Avatara mám jen jednoho, ale abych se přiznal, za bodami se nehoním, chodím sem se něčemu přiučit a odpovídat na otázky :) A za další je tady skvělá parta lidí :)

anonym

mne by to ani nenapadlo,ale byli tady i tací co si udělali více profilů,ale jenom proto,aby vyhověli KRIMINÁLNÍKŮM,oh­ledně amnestií.

mosoj

Co to je Avatar zde na fóru?
Aha už vím. Asi uvažuji trochu jinak.