pusinka50

Kolik asi na hodinu se dnes průměrně platí učitelům nějakého jazyka, pakliže v rámci města za vámi dojedou domů?

Odpovědi
Lorrien

Záleží na tom, jaký certifikát má. Čím vyšší úroveň, tím dražší výuka.
Většinou je to 150–250 Kč/hod a hodina bývá buď 60, nebo 45 minut. Pokud natrefíte na šikovného studenta, můžete se jím nechat doučovat/ vyučovat za mnohem nižší ceny, ale zase nemá tolik zkušeností.

pusinka50

A jak poznám, na jak vysoké úrovni má certifikát? Dnes dostáváš certifikáty už za pár hodin absolvování nějaké výuky…Já dostala za pár hodin během 2 dnů certifikát, že ovládám pokročilý Excel a pokročile ho tedy opravdu neovládám…