Pokročilý

Kolečkové brusle (in-linovky)

čauky :) chci se zeptat,koupil jsem si brusle inlinovky jezdim na nich v pohodě ale sjíždí se mi vnitřní strana koleček :( čím to muže byt ? nevíte nekdo ? Na starych sem to měl taky a nakonec tam je sklon cca 35° =/.
Jestli někdo víte budu rád kdyz mi poradíte :))Díky
Doplňuji:
Jezdim na nich normalne jako vsichni,nohy zvedam a nesmajdam o zem s nima..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

nauč se pořádně jezdit. jinak otáčej ty kolečka vydrží ti to dýl.Ale poraď se s někým jak bys měl vylepšit tvůj styl jízdy.

Potom zkus tvrdší kolečka.

Další odpovědi:

Pokročilý

Může to být jízdou a nemusí, mě to taky dělá. Některým to udělalo brždění nebrzdí brzdou ale smykem. Potom možná zkusit jinou tvrdost koleček.

Bronzový

mel jsem to taky, logicky je to tim, ze mas pri jizde nohu ve sklonu, jak pises tech cca 35° ke kolmici k podlaze. at budes jezdit jakkoli, vzdy se odrazis jakoby vnitrni stranou kolecek takze se ti vzdy budou sjizdet nerovnomerne (nechapu nektere odpovedi - to se mam jako odrazet a drzet nohu kolmo k zemi? haha :)). resil jsem to tak, ze jsem kolecka obcas prohazoval/otacel. otazka par minut, ja jsem potreboval Imbusovy klic (sestihran).

Bronzový

Stilem jízdy to určitě není. Já taky jezdím na inlinech a kolečka se obrušují, protože jim jízda dává celkově víc zabrat (je to jako na lýžích, když jezdíš po vnitřní hraně lyže).

Bronzový

Nevadí, že nešmajdáš atd.. ale máš nohy do "X" a proto se Ti pak sjíždí vnitřní strana koleček... Jak už Ti tu psal: Otáčej si kolečka, vydrží Ti dýl..

Diskuze k otázce

Staaafu

Moc se nevyznám v bruslích, můžete mi říct svůj názor na tohle? http://www.abcsport.cz/… našla jsem si tu značku už i v obchodě a tady je ještě mají levnější, myslíte si, že budou kvalitní?

Michsul

Docela se mi líbí ty ložiska a vypadají i vzhledově hodně hezky, jako jediné co, pokud to máš pro sebe, tak velikost 42 není to moc velké? Je to právě ta nejmenší velikost a stejně mi to příjde moc :D já se svýma 38 :D

Staaafu

Toho jsem si vůbec nevšimla, ale já mám naopak tu "výhodu", že moje noha je opravdu 41 a podle mě 42 kolečkové brusle budou dobré, ale je pravda, že první si je raději vyzkouším v obchodě a až potom objednám. tak to dělám u hodně věcí.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.