Epson

Kolečkové brusle (in-linovky)

čauky :) chci se zeptat,koupil jsem si brusle inlinovky jezdim na nich v pohodě ale sjíždí se mi vnitřní strana koleček :( čím to muže byt ? nevíte nekdo ? Na starych sem to měl taky a nakonec tam je sklon cca 35° =/.
Jestli někdo víte budu rád kdyz mi poradíte :))Díky
Doplňuji:
Jezdim na nich normalne jako vsichni,nohy zvedam a nesmajdam o zem s nima..

Nejlepší odpověď
Garlon

nauč se pořádně jezdit. jinak otáčej ty kolečka vydrží ti to dýl.Ale poraď se s někým jak bys měl vylepšit tvůj styl jízdy.

Potom zkus tvrdší kolečka.

Další odpovědi
nelka1995

Může to být jízdou a nemusí, mě to taky dělá. Některým to udělalo brždění nebrzdí brzdou ale smykem. Potom možná zkusit jinou tvrdost koleček.

gnosis

mel jsem to taky, logicky je to tim, ze mas pri jizde nohu ve sklonu, jak pises tech cca 35° ke kolmici k podlaze. at budes jezdit jakkoli, vzdy se odrazis jakoby vnitrni stranou kolecek takze se ti vzdy budou sjizdet nerovnomerne (nechapu nektere odpovedi – to se mam jako odrazet a drzet nohu kolmo k zemi? haha :)). resil jsem to tak, ze jsem kolecka obcas prohazoval/otacel. otazka par minut, ja jsem potreboval Imbusovy klic (sestihran).

slad08

Stilem jízdy to určitě není. Já taky jezdím na inlinech a kolečka se obrušují, protože jim jízda dává celkově víc zabrat (je to jako na lýžích, když jezdíš po vnitřní hraně lyže).

Valky

Nevadí, že nešmajdáš atd.. ale máš nohy do „X“ a proto se Ti pak sjíždí vnitřní strana koleček… Jak už Ti tu psal: Otáčej si kolečka, vydrží Ti dýl..

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Staaafu

Moc se nevyznám v bruslích, můžete mi říct svůj názor na tohle? http://www.ab­csport.cz/kolec­kove-brusle-botas-vertigo-800-cervene-ean3463r-skup132.php našla jsem si tu značku už i v obchodě a tady je ještě mají levnější, myslíte si, že budou kvalitní?

Michsul

Docela se mi líbí ty ložiska a vypadají i vzhledově hodně hezky, jako jediné co, pokud to máš pro sebe, tak velikost 42 není to moc velké? Je to právě ta nejmenší velikost a stejně mi to příjde moc :D já se svýma 38 :D

Staaafu

Toho jsem si vůbec nevšimla, ale já mám naopak tu „výhodu“, že moje noha je opravdu 41 a podle mě 42 kolečkové brusle budou dobré, ale je pravda, že první si je raději vyzkouším v obchodě a až potom objednám. tak to dělám u hodně věcí.