Avatar uživatele
Epson

Kolečkové brusle (in-linovky)

čauky :) chci se zeptat,koupil jsem si brusle inlinovky jezdim na nich v pohodě ale sjíždí se mi vnitřní strana koleček :( čím to muže byt ? nevíte nekdo ? Na starych sem to měl taky a nakonec tam je sklon cca 35° =/.
Jestli někdo víte budu rád kdyz mi poradíte :))Díky
Doplňuji:
Jezdim na nich normalne jako vsichni,nohy zvedam a nesmajdam o zem s nima..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Epson

Zajímavá 0 před 4717 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Garlon

nauč se pořádně jezdit. jinak otáčej ty kolečka vydrží ti to dýl.Ale poraď se s někým jak bys měl vylepšit tvůj styl jízdy.

Potom zkus tvrdší kolečka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nelka1995

Může to být jízdou a nemusí, mě to taky dělá. Některým to udělalo brždění nebrzdí brzdou ale smykem. Potom možná zkusit jinou tvrdost koleček.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnosis

mel jsem to taky, logicky je to tim, ze mas pri jizde nohu ve sklonu, jak pises tech cca 35° ke kolmici k podlaze. at budes jezdit jakkoli, vzdy se odrazis jakoby vnitrni stranou kolecek takze se ti vzdy budou sjizdet nerovnomerne (nechapu nektere odpovedi – to se mam jako odrazet a drzet nohu kolmo k zemi? haha :)). resil jsem to tak, ze jsem kolecka obcas prohazoval/otacel. otazka par minut, ja jsem potreboval Imbusovy klic (sestihran).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slad08

Stilem jízdy to určitě není. Já taky jezdím na inlinech a kolečka se obrušují, protože jim jízda dává celkově víc zabrat (je to jako na lýžích, když jezdíš po vnitřní hraně lyže).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Nevadí, že nešmajdáš atd.. ale máš nohy do „X“ a proto se Ti pak sjíždí vnitřní strana koleček… Jak už Ti tu psal: Otáčej si kolečka, vydrží Ti dýl..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1905 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Staaafu

Moc se nevyznám v bruslích, můžete mi říct svůj názor na tohle? http://www.ab­csport.cz/kolec­kove-brusle-botas-vertigo-800-cervene-ean3463r-skup132.php našla jsem si tu značku už i v obchodě a tady je ještě mají levnější, myslíte si, že budou kvalitní?

před 3254 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michsul

Docela se mi líbí ty ložiska a vypadají i vzhledově hodně hezky, jako jediné co, pokud to máš pro sebe, tak velikost 42 není to moc velké? Je to právě ta nejmenší velikost a stejně mi to příjde moc :D já se svýma 38 :D

před 3251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Staaafu

Toho jsem si vůbec nevšimla, ale já mám naopak tu „výhodu“, že moje noha je opravdu 41 a podle mě 42 kolečkové brusle budou dobré, ale je pravda, že první si je raději vyzkouším v obchodě a až potom objednám. tak to dělám u hodně věcí.

před 3251 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek