danus

kojeni a prujem

dobry den chtela bych se zeptat trpim uz druhy tyden prujmem a mezi tim zacpou a pri tom kojim .nevim co mam jist abych neudelala moli boleni.jeden den mam vodovy prujem od rana do odpoledne pak si vezmu smektu ajim vsechno suche nejim mastna jidla pak dva dny nemam stolici treti den uz jo ale neustale jim to suche a piju a pak mam zase prujem.predem dekuji za odpoved

Odpovědi
Janulka

Ahoj, nevím přesně, co jíš, ale je velmi důležité, vzhledem k tomu, že kojíš, abys jedla ZDRAVĚ – tedy ovoce, zeleninu, kuřata, ryby, tmavé pečivo, mléčné výrobky. Píšeš, že teď trpíš průjmem, zkus tedy na pár dní vynechat mléčné výrobky. Nezapomeň však hodně pít! Já jsem měla výborné zkušenosti s čajem pro kojící matky od Lerosu a s úplně obyčejným fenyklovým čajem – malá prdíky vůbec netrpěla. Kdyby obtíže neustávaly, vyhledej lékaře.

alenka901

živ.uhlí, Hylak forte kapky 3×2ml – zapít hodně vodou nebo čajem.
Endiaron se při kojení nedoporučuje.

Lencis

Tyhle výkyvy jsou normální, tělo se stále vzpamatovává s těhotenství a porodu… nyní musí zpracovávat procesy s kojením… je toho prostě hodně. Hlavně se netrap hlady!!!

Snaž se jíst pravidelně a pomenších porcích,a by to střevo mělo čas zpracovávat. Hodně tekutin (vody nebo čaje) a určitě když budeš mít chvilku zkus posilovat pánevní dno, určitě jsi o tom slyšela v porodnici 😉

No a na závěr jeden zázrak v prášku, mě opravdu pomohl 😉

ROZPUSTNÁ VLÁKNINA !