Miroslavst

Koho zvete na návštěvu, když upečete?

Pekli jsme vánoční štolu. Teda alespoň podle názvu to má být vánoční štola. Podle výsledku se to spíš hodí do mikulášského pytlíku od čerta.
Mám na konzumaci pozvat tchýni?

Nejlepší odpověď
anonym

no ted bych ti to moc neradila,budou brzo vánoce a tchýně na nezdary mají dobrou pamět,taky bys na ježíška mohl dostat hovínko a nejen od tchýně ale i od nazlobené manželky

Další odpovědi
kropitko

Nikoho, sním to sama. A ty, by jsi po tvém výtvoru neměl zvát také nikoho, ani tu tchýni,,,

panenka

Zkus to a uvidíš 🙂já když peču zvu na návštěvu své rodiče ,tchýni,tchána,zkrát­ka kdo ke mě přijde je u mě vždy z rodiny a známých vítan.

rosa

Klidně pozvěte. Možná Vám poradí, jak ji udělat takovou, aby nebyla do čertova pytlíku. Já bych tedy snahu ocenila. Dcera pekla poprve bábovku a pozvala mě na návštěvu. Pochopitelně ji spálila. Začali jsme jí říkat Obama. Zasmáli jsme se tomu a druhou jsme upekly spolu.