mandat

Koho z těchto lidí byste nechtěli za souseda?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
zzzzz

Roma

Nikdy

Kelt

Slováka

Já bych tady nerozlišoval lidi podle národnosti. A musí tam bydlet muž, nebo žena. Pokud bude můj soused nějaký Slovák, který jede v drogách, je člen mafie, nebo musilm, který je sebevražedný atentátník, slušný Cigán – nejsou Romové, a Němec , může být taky hlučný. Mám pocit, že dáváte lidi do jednoho pytle. To jsou třeba všichni Češi zloději a každý bere úplatky. Ale protože je anketa, tak dám schválně Slováka, přestože mám manželku Slovenku.

Awe

Roma

No tohle bude hodně jednoznačné…Muslim my taky vadí ale né tolik jako ti naši „bulhaři“

NikkiHeat

Němce

strašně bych mu záviděl jeho plat a Mercedes ))))
Doplňuji:
Jinak samozřejmě to byl humor ale vážně bych nikdy nechtěl bydlet vedle Roma.....protože jich bydlí na jednom místa třista a více.

jjj123456789

Roma

msi

Roma

Mirdas

Roma

magorvkleci

Muslima

Rocker

Muslima

Doplňuji:
Napasal bych taky roma,ale několik jích za sousedy už mám.

jáára

Roma

Poklička

Roma

Luboš.S

Roma

Seznam.cz

Muslima

Není co dodávat. Vlastně něco, pane výzkumníku. Muslima z Němec, to bude ono. Přesně tohle mám na mysli. Ale pozor, jestli se řadíme ke křesťanským kořenům, máme povinnost pomáhat slabým, ovšem nevím jak pomáhat nepřátelům, kteří až zesílí, tak nás zabijí. Schvaluji tedy náš dosavadní systém zdravotního pojištění, soc. zabezpečení, kostely, zájmové kroužky atd., ale nesouhlasím s vozením fašistů z Ukrajiny do Prahy aby je tam léčili. Protože oni se nezmění. Neřeknou si; neměli jsme pravdu. Praha nám pomohla, budeme lepší lidé. Tak to nebude. Až nebudou fungovat volby, budeme se špatných politiků zbavovat takovým hnusným způsobem jako na Majdanu? Že politici budou dřepět ve sklepích a lidi budou řezat policajty? – V některých případech je výhodné mít poblíž Roma, cikána pro vlastní bezpečí, pro spolupráci, k dílu. Nechci to rozepisovat, mnozí bílí jsou a to jsou horší než 100 cikánů. Protože se rodičům nepovedli. A když se nepovedli, tak kde je problém? V Romácích, Slovácích, Muslimech, Němcích?

ivzez

Souhlasím s Marci1, záleží na slušnosti, povaze a jednání člověka,
nikoliv na jeho národnosti nebo náboženské příslušnosti.

Částečně souhlasím i s MK44, který to výborně shrnul,
ale bohužel se trošku zaseknul u těch národností i náboženství…

MK44

Pro Mandata:
Otázka je poněkud zavádějící. Budete mít raději za souseda Roma, který pochází z rodiny, která tu žila po staletí, přežila nacistické vyhlazování a Vy z jeho způsobu života vůbec nemusíte poznat, že je to etnicky Rom, nebo nějakého neonácka slovenského původu? Budete mít raději za souseda muslima, který možná doma kleká na koberci a pětkrát denně se modlí, Němce, který se narodil desítky let po válce a snaží se zdravit česky nebo českého narkomana, který Vás bude v rauši ohrožovat kudlou?

gagaga

Nemce :)

  • iv-

annas

Ad iv. Žít v Německu a nemít za souseda Němce, to je asi kumšt.:-)) Není to tak?

Omylem jsem klikla, takže se objevil jen nick.

gagaga

:))

petra15

ano Nemce, protoze jsou spinaví, nemejou se, nepracují, jezdí ve S-120, a berou dávky…:-)

petra15

a proto se ted taky delá ten velkopokus : zda bude pro stát lepsí 3 a pul miliónu Cikánu nez 3 500 000 sudet­ských Nemcu:-) A proto je treba Cikánum zajistit vysoké dávky, aby od nás neutekli, jako ti Nemci (sli na Západ jen za prachama, aby si mohli koupit Mercedesa).:-):-)

gagaga

presne peti !
mit souseda nemce a jeste jezdit mercedesem..no fuuuj ! :))
a jeste ty prachy k tomu .. bleee!
:)

  • iv-

petra15

ale stejne je lepsí jezdit na koni, nez Mercedesem 🙂
a vevnitr vypadají ty plechové krabice vsechny stejne 🙂

gagaga

hlavne ze to jede :)

marci1

Za souseda bych nechtěla člověka, který se nechová a nežije slušně. A je mi úplně jedno jakou má národnost. 🙂