Zvědavý

Koho považujete ze největší České (Československé) hrdiny ??

Obraz(y) koho by jste dali do škol, firem, kanceláří ?
Já určitě takto :
T. G. Masaryk – zakladatel (osvoboditel naší země)
A. Dvořák – první Čech který byl známý celosvětově (proslavil naši zem)
F. Peřina (popřípadě F. Fajtl čí K. Janoušek) – jeden z těch kteří bojovali za svobodu naší země v době její nesvobody

Nejlepší odpověď
Drap

Járu Cimrmana

Další odpovědi
anonym

Masaryk a Havel.

Putin

Ti sice dělali „dobro“ v českých zemích, ale hrdinové to nejsou. Pro mě jsou hrdinové lidé jako Jan Lucemburský (dobrovolně a naprosto slepý ve válce zemřel pro svou zem), Jan Hus (zemřel pro spravedlnost) a podobně :)

anonym

„Drapák“ a Havel.
Doplňuji:
Mrmlman is not dead.

anonym

Mrtvého z Ruzyně.