Fyzik

Koho napsat do složenky pro firmu?

Jsem OSVČ a potřebuji poslat na dobírku balík paní N. Paní N. mi po telefonu řekla, že je potřeba, aby to přišlo na adresu firmy, kde pracuje. Vyplňuji tedy složenku A.

Jak se ale píše firma do kolonky Plátce dobírkové částky, když tam jsou řádky Jméno, Příjmení, Ulice, Č. domu atd.? Mám tam napsat paní N. a adresu firmy, nebo jen tu firmu, nebo obojí?

Díky, Víťa

Nejlepší odpověď
gecco

Posíláš to osobně 1. paní N. (jen na jinou adresu, než bydlí) a nebo 2. firmě?
😉

1.
paní Nováková Pepička
Firma s.r.o.
Novotného 27
Novákov
123 45

2.
Firma s.r.o.
k rukám pí Novákové Pepičky
Novotného 27
Novákov
123 45

Další odpovědi
Drap

Napíšeš tam adresu firmy. Jméno a příjmení – to bude název firmy

jiri Linhart

Napsal bych na složenku typ C-žlutá-poštovní poukázka,nebo Dobírková poukázka tyt A,jméno,komu je to adresováno-např. Josef Novák a pak název firmy a sídlo firmy-ulici,město,psč. Oba typy složenek mám před sebou,tak vidím kolonky. Složenku,růžo­vočervenou Poštovní dobíroková poukázka A vyplňte,jak jsem popisoval. Jirka.