Shuffle

Koho máte radši?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
panenka

Roger Federer

A pokud bych si měla vybrat koho zde nesnáším tak jsi to ty Jahodo (Shuffle)

Další odpovědi
venkovan

Rafael Nadal

Popravdě tuším, že to jsou nějací profesionální tenisti. nevím proto proč bych se s nimi měl vzrušovat – je to jejich práce. To je jako kdybych se měl tázat jestli mám raději krmiče bejků Frantu a nebo Lojzu.
V čem mi jsou prospěšnější než lékař, pekař a další skutečně pro svět potřební lidi. Tohle je jen pomáda pro dav který se chce bavit.

annas

Rafael Nadal

Chybí třetí varianta – nezáleží mě na tom. Proto volím Rafaela.

Panenko,nerozumím Vaší odpovědi.

Joker

Rafael Nadal

zbysek

Rafael Nadal

filva

Roger Federer

fablen

Rafael Nadal

má pro mě větší charisma, tak proto

Itter

Rafael Nadal

panenka

Aha vy jste žena tak to se omlouvám já myslela že jste chlap 🙂

panenka

Už jsem to tu jednou pane Kerberusi psala tato uživatelka si tu založila nový profil zřejmě proto,protože už na její starý nemohla a pod tymto profilem se skrývá uživatelka Jahoda proto byla moje odpověd takováto.

Kerberus

Panenko,děkuji.Já jsem na Odpovědi začala častěji chodit terpve nedávno,před tím jen občas, takže jsem všechno nesledovala.