Human

Koho máte radšej, Čínu alebo Japonsko?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mirdas

Japonsko

Čistě z historického hlediska by to sice byla Čína, ovšem ze současného je pro mne Japonsko mnohem důvěryhodnější a tedy přijatelnější.
A není to jen otázka Tibetu.

Další odpovědi
Kelt

Japonsko

Osobně jsem se setkal s Japonci a občas si s nimi píšu, rádi na mne vzpomínají. I když i Čína má zajímavou historii a vynález střelného prachu, papíru, hedvábí a kompasu pochází právě odtud. Nevím ale, co mám srovnávat, podle čeho?

NikkiHeat

Japonsko

Čína je určitě rozmanitější ale Japonsko je mi bližší )

suaeda

Čína

Dal jsem sice Čínu, ale u mne je to tak půl na půl. Více fandím Japonsku, ale nesnáším tu jejich příšernou spořivost (kam se na ně hrabou pověstní Skotové) a ještě víc jejich cestovatelskou chorobu – fotit vše.
Pokud hodnotím jako muž ženy: tak Japonky, Číňanky, Korejky, Thajky a naposled Vietnamky.

kesim

Japonsko