Koho mám zabít jako prvního?

Přišel jsem z noční,dnes jdu znova – a před domem rekonstrukce silnice,se všemi zvuky.
Na baráku pracují bezhlučně lešenáři,staví lešení a řvou na sebe jako přejetý.
A v sobotu ! se jeden exot rozhodl,že zlikviduje kladivem a rozbrušovačkou starou stoupačku na schodišti.
Idyla.
Tak jsem si takhle trochu ulevil,ale randál je kupodivu stejný.

Doplňuji:
Právě asi zešílel soused a podle zvuku začal otloukat dlaždičky.
Nekecám.

Nejlepší odpověď
anonym

to chce klid a špunty do uší,jinak si zanadávejte hodně se uleví

Další odpovědi
Miroslavst

Buď rád, že u tebe nebydlím, možná bych potřeboval seřídit motor na pincku :D
Doplňuji:
Jen si dovolím upozornit mosoje, že zřejmě porušil svou odpovědí kodex uživatele.
Kde se přímo říká, že chvástání-
Použtí nenávistné řeči, chvástání se a popuzování

lerak14

v německu je nato stavební policie

mosoj

Také jsem předělával dceři byt v paneláku. Někdy jsem to otlouct musel. Pravdou je, že jsem to nedělal v sobotu a neděli.
Lidé taky nadávali, ale pak jsem spíš zjistil že jim vadí spíš to, že si byt předěláváme a oni ne !! Dokonce jsme si ho předělávali za svoje peníze což bylo pro mnohé lidi zcela nepochopitelné.

flodur

Už čtvrtou sobotu a neděli soused v paneláku celý den vrtá zřejmě do „ementálu“ díry.Taky jsem se chystal zabíjet.Ale už si začínám zvykat.Někdy mi to i chybí,když se dívám na televizi:D

verka

Nesekám o víkendu trávu, abych nerušila ty, co sekají. Bohužel hluk v sousedství řeším útěkem, a proto jsem neustále na útěku.

mojitek

to je jenom docasne.Zato nad nama a jeste k tomu primo vedle nas jsou sousedi co delaj hluk porad-uz nekolik let.Neni to buhvijaky brajgl,ale vzbudi vas to a je to protivny.takze nejaky prechodny rambajs bych hned vymenil za to co mame my tady

elektrikář

Nejlepší se pustit také do rekonstrukce, Ostaním to nebude tolik vadit. Při nejhorším vzít stan a spacák a jít spát do lesa.Nesmíš ale hlasitě chrápat mohl by tě zastřelit hajný.