Avatar uživatele
anonym

Koho mám zabít jako prvního?

Přišel jsem z noční,dnes jdu znova – a před domem rekonstrukce silnice,se všemi zvuky.
Na baráku pracují bezhlučně lešenáři,staví lešení a řvou na sebe jako přejetý.
A v sobotu ! se jeden exot rozhodl,že zlikviduje kladivem a rozbrušovačkou starou stoupačku na schodišti.
Idyla.
Tak jsem si takhle trochu ulevil,ale randál je kupodivu stejný.

Doplňuji:
Právě asi zešílel soused a podle zvuku začal otloukat dlaždičky.
Nekecám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, flodur, elektrikář, anonym před 4927 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

to chce klid a špunty do uší,jinak si zanadávejte hodně se uleví

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Buď rád, že u tebe nebydlím, možná bych potřeboval seřídit motor na pincku :D
Doplňuji:
Jen si dovolím upozornit mosoje, že zřejmě porušil svou odpovědí kodex uživatele.
Kde se přímo říká, že chvástání-
Použtí nenávistné řeči, chvástání se a popuzování

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lerak14

v německu je nato stavební policie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Také jsem předělával dceři byt v paneláku. Někdy jsem to otlouct musel. Pravdou je, že jsem to nedělal v sobotu a neděli.
Lidé taky nadávali, ale pak jsem spíš zjistil že jim vadí spíš to, že si byt předěláváme a oni ne !! Dokonce jsme si ho předělávali za svoje peníze což bylo pro mnohé lidi zcela nepochopitelné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Už čtvrtou sobotu a neděli soused v paneláku celý den vrtá zřejmě do „ementálu“ díry.Taky jsem se chystal zabíjet.Ale už si začínám zvykat.Někdy mi to i chybí,když se dívám na televizi:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Nesekám o víkendu trávu, abych nerušila ty, co sekají. Bohužel hluk v sousedství řeším útěkem, a proto jsem neustále na útěku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

to je jenom docasne.Zato nad nama a jeste k tomu primo vedle nas jsou sousedi co delaj hluk porad-uz nekolik let.Neni to buhvijaky brajgl,ale vzbudi vas to a je to protivny.takze nejaky prechodny rambajs bych hned vymenil za to co mame my tady

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Nejlepší se pustit také do rekonstrukce, Ostaním to nebude tolik vadit. Při nejhorším vzít stan a spacák a jít spát do lesa.Nesmíš ale hlasitě chrápat mohl by tě zastřelit hajný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada