jejjexk8

Koho má raději?

Ahoj, jak zjistím koho má ten dotyčný raději? Koho má víc rád? Mám se zeptat na rovninu nebo nějak opatrněji?:)
Díky moc

Nejlepší odpověď
marci1

Tak to asi nelze. Nedokáži si představit, že bych měla říci, koho nebo více mám ráda. Co by asi člověk odpověděl, pokud by nechtěl nikoho „urazit“ ? ☹

Další odpovědi
setapouch

Dostaň zúčastněné osoby situace ohrožení života, ale se stejnými šancemi na přežití, s tím, že ten, koho se ptáš, může zachránit pouze jednoho. Pak uvidíš, koho si vybere.

MK44

Na to, zda a koho má dotyčný rád nebo dokonce koho má raději než někoho jiného, se nikdy neptáme! Z takového dotazu nemůže vzejít nic dobrého. Pokud má někdo lidi rád, buďme rádi, že je má rád, a nepitvejme nesmyslně, koho že víc.