Dan-Bohm

Koho lidé víc pochválí, zpěváka, nebo autora?

Dobrý den.

Chtěl bych se zeptat, koho lidé víc pochválí u písně. Zpěváka, který píseň zazpíval, nebo autora písně, který tu píseň napsal? Nebo lidé pochválí jak zpěváka, tak i autora písně?

Odpovědi
zjentek

svět chce být klamán, tak asi zářivější hvězdu

anonym

Také si myslím, že zpěváka, ale pokud sleduješ (ale to ty asi ne) televizi Šlágr, kde si zpěváci skládají písně (třeba Veselá trojka), tak tam všichni chválí autora (vlastně i zpěváka), který píše písničky ze života.Ale to ty asi nepochopíš, protože, podle tvého profilu, jsi tady asi nový a preferuješ anglické písně a ne ryze české.

lexx

zpěváka, toho zná každý, autora nikdo