mosoj

Koho jsem urazil kytičkou k MDŽ ?

Doplňuji:
Tak pro ženy a dívky ještě jednou .

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/596188/v_mlze2­.jpg

Jemně z toho smutno. Zmizelo to všechno slušné, neslušné, dvojité. Za tichého souhlasu admina.

Nejlepší odpověď
Damiana

Nejspíš tomu, s nímž nikdo nic neslaví…nepopřeje mu…

Květina zvadla… asi jsme ji nechali o samotě s pyšným člověkem…
Doplňuji:
Mě taky. Ale dík.

Další odpovědi
johana 56

Děkuji.
Je mi nesmírně líto,že něco tak krásného ,ušlechtlého a něžného tu mohlo být jen pár okamžiků.
Doplňuji:
Přesto mám hřejivý pocit,že u té první jsem stihla poděkovat alespoň v diskuzi.

Drap

Zřejmě si upadl v nemilost našeho nejvyšího, a tak ti mizí i zcela nezávazné otázky. Tvou otázku jsem četl, odpovídal. Nedovedu si tu zrůdu které vadí popřání ženám ani představit. Nic si z toho nedělej, je nás na indexu více.

Andělé

Ráno jsi mě mosoji svým milým přáním upřímně potěšil a večer,když jsem se sem vrátila a hledala Tvé přání,nechápala,že přání k MDŽ je pryč. Chtěla jsem vložit otázku,co se tu stalo,ale vím,že bych si stejnak nepomohla. Že by odpor k ženám?nebo závist ke všemu milému,co člověka potěší? Někdo je tak zhýralý,že neunese potěšení druhým?
Nenecháme si tu radost přeci pokazit,ne?
Ještě jednou díky mosoji.:-)

Protiva

Pro ženy orosenou kytičku, a pro muže jedno orosené pivečko.

:)

briketka10

já taky odpovídala díky ti díky, mosoji za krásnou kytičku :))
Doplňuji:
já dostala dokonce od sestry dáreček
malinkatou knížečku 4×5cm s citáty
Skvělá sestra :)) a CD David Bowie to
mi udělala takovou radost ani nevíte
jakou :O)

aramah

Nic si ztoho nedělej napsala jsem do diskuze a za chvilku jsem byla smázlá,je mi líto lidí kteří jsou tak zapšklý že jim vadí i taková samozřejmost jako přání k MDŽ a krásná květinka…

alexandra

Děkuji moc,dostala jsem i doma živou.Na MDŽ nevidím nic špatného,ani to,že se za starých časů chlapi ožrali,my ženské jsme si spolu zatancovaly,dostaly kytičku a nějaké ručníky a utěrky.Bylo to fajn.Dneska po nás ani pes neštěkne.

Tryphena

Nějakého chlapa? :D

radce

Jen technický dotaz (snad v rámci topicu): kdo zde vlastně může mazat vlákna? Lze zjistit, KDO to byl?
Samozřejmě je nutné některá vlákna mazat nebo „cenzurovat“, pokud v nich jsou „protizákonné“ reakce, ale to jistě není tento případ !!!
Zná někdo vlastně místního Admina, alespoň přes net? Anebo je to pouze mazal, kterého živí reklamy na tomto jeho serveru?
Možná si neuvědomuje, že je živ díky reklamám, díky navštěvovanosti. A když odradí a naštve tazatele i přispěvovatele, nebude mít návštěvnost ani penízky. Některým majitelům některých poraden to dochází veeelmi pomalu…

anonym

Mosoji, díky. Tohle jsem tu neuhlídala, někdo jiný zřejmě ano. Zkus pro příště přát i mazalovi. Možná to zabere a nechá takové příspěvky, aby dělaly radost i těm, komu jsi je chtěl poslat.

zjentek

no vidíte mistře, a to jste ani nikomu nepřál, jen jste položil otázku, jestli ještě slavíme mdž nebo tak něco a že vy jo. Otevřeně jsem popřál ženám k mdž až já, o něco později, načež jste reagoval, že je to duplikace a smazáno to bylo vzápětí. Vzpomínáte? Psal jste mi tam: bodík nedám! ..s vykřičníkem. ..jako by tady snad šlo o body. Říkejte si věci jak opravdu jsou. Navíc, jak dáváš, tak bereš.

Sůwa

Sice nejsem zrovna typ pro slavení v předem určených termínech, ale smazání považuji za sprosťárnu. Jenže jsem si vzpomněla na Vánoční a Novoroční přání, ta taky někdo usilovně mazal…

mosoj

Vídíš to, toho jsem si vůbec nevšiml, protože mně ani ve snu nenapadlo že by to mohlo někomu vadit. Nemohu si pomoci administrace by měla odělit zrno od plev !!!

Damiana

Mě přijde, že je to tu dost postavené na hlavu. Mažou se neškodné otázky a odpovědi, cenzurují se diskuze, které tnou do živého, to hezké, co sem uživatele „táhne“ se také blokuje (přání k postupu, výročím apod. – což je snad mezi slušnými lidmi „normální“ – poděkovat, popřát si, pozdravit se…) Na druhou stranu se tu fízluje, udává, podvádí, vzájemně dobodovává, uráží… a vůbec otravuje vzduch. A to se schvaluje. Divný „kodex“… Čeho vlastně?
Nechápu administrátory na co si tu hrají, když podporují blbosti a potírají to, co uživatele „táhne“ k tomu, aby sem chodili. Nechápu lidi, kteří mají plnou pusu zásad a sami neví, co je to morálka a lžou. Na návštěvu mezi fajn lidi zajdu ráda a to asi každý – pak se i přidají další. Ovšem perzekuce nesnese nikdo – zejména na víceméně zábavním portálu.

Sůwa

Damiano, dopoledne zmizela otázka „který směrem vlaje vlajka ČR“. Tak teď koumám, jestli byla závadná ta vlajka, směr, nebo snad vítr, který s ní pohybuje. Já v tom žádný jinotaj neviděla 🙂

Damiana

Sůwa: Nečetla jsem. Nevím, čí to byla otázka – protože jsem si všimla, že právě tohle bývá kamenem úrazu. Na vině je obvykle někdo, kdo se vůbec dovolil zeptat.
Btw – moje otázka o bodování (zda sledujete do koho a vás boduje) je taky „ve větru“…:-)

briketka10

Damiano,
ta otázka o bodování to už zavání blbostí !!
tady je :))
Díváte se na to, kdo vás nebo jiné boduje?

briketka10

omlouvám se !
Odpovědi.cz
• Domů
• Kategorie
• Můj profil
• Nápověda
Položte novou otázku

• Domů
• Kategorie
• Aktuality…
• Zábava a…
• Detail otázky

Příspěvek byl přidán do diskuze.

Damiana
Pokud ano, co uděláte, když se stane, že bohužel někdy dáte bod (palec nebo hvězdičku) omylem"?
• Zajímavá: Označit otázku jako zajímavou 8
• Následovat
• Nahlásit
• Před 7 hod
Diskuze: 19 příspěvků, nejnovější před 0 min
• Sdílet: Díváte se na to, kdo vás nebo jiné boduje?

• Poslat e-mailem

Nejlepší odpověď

quentos
jasně. Jeden argument pro teorii, že člověk je z vopice, je ten, že je taky zvědavej jak vopice. Takže čistě ze zvědavosti se podívám.
A když dám někomu palec omylem, vzít to zpátky nejde, tak co bych si z toho dělal? Mávnu rukou…
• Palec byl odpovědi udělen 13
• Nominace: 0
• Nahlásit
• Vložena před 7 hod

Další odpovědi:

briketka10
jen asi 2× a co s tím už nic nenadělám :))
a jinak
své následovníky mám ve streamu a
občas se do něj mrknu, někdy zapomenu,
tak to napravuju a dávám palečky mám jich
bezpočet a nominuju co můžu :))
dávám i za otázku co se mi líbí jen napůl..
Doplnit odpověď

• Palec byl odpovědi udělen 12
• Nominace: 0
• Nahlásit
• Vložena před 7 hod

Sůwa
Ano, sleduji to, dokonce kvůli tomu teď otevírám server z prohlížeče Opera, protože v IE 8 se mi hodnocení zobrazovalo ob jednu odpověď. Má to o uživatelích určitou vypovídací hodnotu…
Většinou se nespletu, já nikam nespěchám 🙂
• Palec byl odpovědi udělen 11
• Nominace: 0
• Nahlásit
• Vložena před 7 hod

Andělé
Samozřejmě jsem také zvědavá,kdo „se mnou souhlasí“,potěší mě to.

Nepamatuju se,že bych někomu dala bod či hvězdičku omylem,ale pokud by se stalo,napsala bych to.
• Palec byl odpovědi udělen 11
• Nominace: 0
• Nahlásit
• Vložena před 7 hod

mosoj
Damiano ano sleduji to, ale statistiku si nevedu, načež abych prováděl analýzu.
Ale na druhé straně se z takového sledování dá vytvořit krásný obraz o dotyčném člověku. Toho si jsem vědom .

Nic. On z toho nezbohatne ani mu to neublíží. Maximálně jsem ze sebe udělal troubu což zatím ještě unesu i když stále hůře.
• Palec byl odpovědi udělen 10
• Nominace: 0
• Nahlásit
• Vložena před 7 hod

ocko
Občas na to mrknu. U skutečně dobrých odpovědí je mi naprosto lhostejné, kdo je napsal. Tam dávám palce a hvězdičky bez ohledu na to, zda mé odpovědi dotyčný „bere“, nebo zda patří do skupiny, která mne zarytě bojkotuje. Tohle není můj problém.
Dokonce mi nevadí dát za správnou odpověď i nominaci. K těm se právě u zmíněné skupiny „uchyluji“ nejčastěji, protože je anonymní.
• Udělit odpovědi palec 5
• Nominace: 0
• Nahlásit
• Vložena před 7 hod

johana 56
Bodování svých otázek a odpovědí nesleduji ,jsou pouze vyjádřením mých osobních názorů či zkušeností.Jsem vděčná za každou užitečnou informaci a radu,kterou mohu získat od uživatelů,kteří jsou ochotni ji poskytnout.Občas omylem nechtěně boduji příspěvek,který si to nezaslouží.Není to alibismus,za který se chci skrývat,ale vzhledem ke zdejším poměrům by veřejné označení mého mylného bodování mohlo vést k odstranění všech skutečně fundovaných odpovědí,které mají právo na těchto stránkách zůstat a pomoci ostatním.
• Palec byl odpovědi udělen 5
• Nominace: 0
• Nahlásit
• Vložena před 4 hod

led
Užívateľ, ktorý by na otázku „Díváte se na to, kdo vás nebo jiné boduje?“ odpovedal nie, nehovorí pravdu (aspoň, čo sa týka hodnotenia jeho príspevku). Ľudská zvedavosť je nekonečná a všetci ľudia ňou trpia.
Omyl, v bodovaní? Bodujem podľa princípu pravdy (podľa svojich znalostí), dôveryhodnosti a zaujímavosti. Snažím sa omylom vyhnúť.
Neuznávam zaujatosť, či umelé nadŕžanie v hodnotení! Ak si niektorý príspevok zaslúži bod a spĺňa moje kritéria, dostane ho. A až potom sa divím, komu som ho dala…na rozdiel od niektorých užívateľov, bodujúcich podľa mena a pricípu, radšej kamarátovej nesprávnej, nezaujímavej otázke zvýšiť kredit, než tomu s dobrou a zaujímavou ale s nesprávnym užívateľom.
PS.
Teraz špecialne si budem pozerať, kto dal bod za ktorú odpoveď na túto otázku, či sa potvrdí moja teória…
Doplňuji:
Priznávam, ja som v bodovaní asi ako „minister financií“,
radšej menej a za kvalitu, než rozhadzovať za zmätkové výroky
Na zlatý fond bodovej podpory pre kamarátov, som zatiaľ nesiahla a nemienim ho používať.
• Udělit odpovědi palec 4
• Nominace: 0
• Nahlásit
• Vložena před 2 hod

Diskuze k otázce
Přidat názor

johana 56
Za nechtěné bodování otázky či odpovědi považuji následné doplnění,se kterým již nesouhlasím.
Odpovědět
• Vložena před 48 min
• Nahlásit závadnou diskuzi

  • iv-II.

ja jsem na neco podobneho vcera odpovidala Briketce, tak jen okopiruji :

  • iv-II.

to ja budu moct ty nominace s timhle tempem davat asi az me bude 100 ! :(
nejak me nikdo neboduje .. :(
.. ale uz se mi i tak zda, ze mam nejak mooc bodu .. premyslim, ze bych zacala znovu .. :)
me to takhle premiru vyhovuje .. usetrim si tim spoustu casu .. drive jsme porad klikala, kdo me dal bod a kdo ne a kdo komu .. no, blazinec ! :)
tak to uz bych nechtela .. ted si krasne misto toho casu ctu spoustu knih .. :)

  • iv-

a kdyz vidim ocko, jak zezadu dobodovava sebe Hladovo profilem.., nebo ona dobodovava vzdycky jen ty sve " oblibene " .. vzdy zezadu a vzdy jen je a upln eu kazde otazky .. :) ( napr. Bohemicku, pusinku , Dr., ), tak na to ja za prve nemam cas a za druhe zaludek .. :)
.. az budu take v duchodu, tak mozna taky neco vymyslim … , ale tak, abych se na sebe mohla podivat do zrcadla .. a nepozvracela se sama ze sebe ..

  • iv-

Odpovědět
• Vložena před 4 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi

Damiana
Jj -iv -, jsou uživatelé, u kterých (nejen) „dívat se“ je ztráta času.
Odpovědět
• Vložena před 4 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi

  • iv-II.

Dami, ja si nekdy rikam, ze si u vas necham udelat svuj osobni " rozbor " sebe same ! :)
ja jsem totiz sama sobe nekdy ( tady ) hodne neprijemna .. jako bych se ani neznala .. :)
ale : ja proste nesnesu tu neci spinu, lez .. a jak si hraje na nejchytrejsi a na nejspravedlivejsi …, pritom tady rozseva denne pravy opak jako hnojivo na pole .. to ale na rozdil od ni ma necemu pomoci .. :)
P.S. ja bych dala za Admina nasi led .. to by to litalo ( jsem litala ) :) .. ona je vazne vzacnej pripad ukazky spravedlnosti .. ja ji to zavidim, ten jeji prehled, nadhled .., ale i bojovnost a hlavne tu slusnost .. kdyz " tu neni " tak napisu klidne : Ho..o .., ale kdyz ji " tu vidim " , tak se bojim napsat i : hovinko .. :)
mam k ni opravdu uctu a zaroven me mrzi, ze ji urcite nejakym zpusobem zde casto i zklamavam ..,
ja to citim, ze take nejak bojuji za spravedlnost a proti lzi a sikane zde .., jen to neumim s tou noblesou jako ona, nebo i par vas zde ostatnich ..
je to tohle takove male vyznani ( vyznamenani ) ode me te nasi Led … :)
a vy Dami , vy to umite take .. navic jeste s tou " tanecni " noblesou .. ( jeee , mozna ale umi tancit i led ) :o
Odpovědět
• Vložena před 1 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi

led

Tancujem len hlbokej tmavej jaskyni, kde ma vidia len netopiere.

Používanie vhodných spisovných výrazov, ba i vhodne použitý vulgarizmus na správnom mieste vo vhodnom čase, je to len vyjadrenie emócie daného človeka za danej situácie…
…ak chodec použije výraz „ja k… čo tu robím, zase sa nepozerám“ v momente, ako ho tesne minie rútace sa auto s nemenovanou vodičkou -iv- za volantom, je to emotívne vyjadrenie jeho nežiaducej prítomnosti na vozovke. :))
Odpovědět
• Vložena před 39 min
• Nahlásit závadnou diskuzi

  • iv-II.

.. takhle by to slo, led .. :)
jeste , ze jste nepouzila prikladu jineho .., napr. :
jeee , ta k … , ( -iv – ), co ta tu robi ., zase isla na cervenu .. !
:o
Odpovědět
• Vložena před 21 min
• Nahlásit závadnou diskuzi

led
k tej web-snímke na križovatke som sa nedostala
:))
Odpovědět
• Vložena před 17 min
• Nahlásit závadnou diskuzi

briketka10
iv,
nemůžeš se divit svému tempu, když málokdy odpovíš
a přispíváš jen do diskuze to máš potom marný, jak ti
máme dávat palečky žejo :O)
Odpovědět
• Vložena před 3 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi

  • iv-II.

aha .. briketko … ja si porad rikala, v cem je zakopanej pes .. :)
ale briketko, bolak mi jednou palecek namaloval i do diskuze ! a vubec : nevite, kde zase vezi ? :(
:) -iv-
Odpovědět
• Vložena před 1 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi

led
hľadá nové otázky
Odpovědět
• Vložena před 38 min
• Nahlásit závadnou diskuzi

briketka10
taky bych ráda věděla, kde ten lump je
houby ještě nerostou, aby měl výmluvu,
tak netuším :))
Odpovědět
• Vložena před 0 min
• Nahlásit závadnou diskuzi

aramah
také se kouknu, mám radost za palec ale je tu pár lidí od kterých mi to obzvlášť těší.
Kdo jsou ti uživatelé určitě víte:-)
Nominuji docela často a mám ztoho i dobrý pocit:-)
Odpovědět
• Vložena před 6 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi

Damiana
🙂
Odpovědět
• Vložena před 6 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi

briketka10
to nevíme :(
Odpovědět
• Vložena před 6 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi

annas
Někdy to neřeším, jindy napíši do diskuze, že jsem se zmýlila. :)
Odpovědět
• Vložena před 7 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi

annas
Omylem jsem klikla.

Jinak bodování příliš nesleduji. Jedině, když někdo odpovídá se mnou nebo když mě zajímá otázka a čtu odpovědi na ni.
Odpovědět
• Vložena před 7 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi

annas
Dnes jsem raději neměla nic psát … Zase jsem vynechala slovo „jiných“. Jinak bodováním jiných příliš nesleduji.
Odpovědět
• Vložena před 1 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi

briketka10
:))
Odpovědět
• Vložena před 6 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi

Damiana
Taky se někdy ukliknu, ale je mi pak nepříjemné vysvětlovat „omyl“.
Odpovědět
• Vložena před 7 hod
• Nahlásit závadnou diskuzi