postcd

Koho je to vina? vyhození cizího majetku

Představte si situaci. Na ulici jste se seznámili s cizím člověkem, který bydlí nedaleko a často ho vidíte ve vaší obci. Ten člověk vám začne nosit různé předměty, například houby, oblečení s cílem je prodat za peníze. Pokud vás nemůže zastihnout dává vám tyto věci do schránky, před branku takže vzniká bordel. Ten člověk ty věci po domluvě nepřijímá zpět a chce za ně peníze. Možná jste se již s podobným chováním setkali, že vám někdo něco jakoby dá a pak che nepřiměřeně vysoké peníze..

Otázka tedy zní, pokud ty věci vyhodíte do popelnice a on pak se bude dožadovat aby mu byly vráceny a nebo zaplaceny nepřiměřené peníze, koho je to vina a jak se k tomu postavit?

Nejlepší odpověď
badisko

ci je to vina …?…obou vase z toho duvodu ze Vy mu dovolite aby si dovolil k vam to co si dovoluje …proste se chytnete za koule a reknete tomu cloveku tak a dost!!! On bude tak trochu clovek ktery si neumi obstarat penize tak to dela takto …:D
takze bych to vyresil tak ze pokud mi tam ty veci priste necha dal bych je do igelitoveho pytle …az bych ho priste potkal.. tak bych mu rekl at si pro me do tydne prijde jinak skonci v popelnici ..taktne bych mu naznacil ze pokud se to bude opakovat tak ho nahlasim na policii kvuli obtezovani …popripade bych ho chytil pod limec a vysvetlil mu to razneji …:D

Další odpovědi
zzzzz

Pokud si člověk nic neobjedná (objednávka musí být písemná, nebo ústní ale se zvukovým záznamem, aby byla prokazatelná), tak není povinen platit.
Pokud vám někdo doručí něco neobjednaného, nejste to povinen vracet, ani skladovat ani platit!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!! Je jen na vás jak s tím naložíte. Klidně to můžete vyhodit.
Takovým lidem se raději vyhněte. Pokud vás bude i nadále obtěžovat obraťte se na městskou policii.

anonym

Nahlaš na obci černou skládku a ukaž i konkrétní osoby, která ji dělá.

mosoj

Chtít a dostat jsou dva diametrálně rozdílné pojmy !