jjj123456789

Koho byste zvolili jako absolutního vůdce světa?

První kandidát je vyznamenaný válečný veterán, vegetarián a nekuřák bez jakýchkoli milostných afér.
Druhý kandidát má dvě milenky, kouří, denně vypije až deset sklenic martini a svá rozhodnutí konzultuje s astrologem.
Třetí kandidát vypije každý večer čtvrt lahve whisky, spává do oběda, dvakrát ho vyhodili ze zaměstnání a na univerzitě bral opium.

Nejlepší odpověď
anonym

Třetího kandidáta

Churchill je můj oblíbenec…
;-D

Další odpovědi
Kelt

Třetího kandidáta

Nevím proč nevymyslíš něco nového, ale proč tady taháš otázku, kterou už někdo položil. Je to sice upravené, ale je patrné, že se jedná o Hitlera, druhý nevím a třetí je Winston CHurchil. Každopádně to nejde použít na dnešní dobu. Dal jsem třetí možnost.

Zbynas

Druhého kandidáta

Chucka Norrise :D

anonym

Třetího kandidáta

To už radši brouka Pytlíka.

Shady

Třetího kandidáta

ale jinak sebe

huxa

„vyznamenaný válečný veterán“-mohl bys prosím definovat slovo významný?

led

Kandidátka je strašná, v takomto prípade budem voliť…

…seba.

arygnoc

volím led.