Jose1f

Koho byste odvolali z funkce za to, že Otakar T. spáchal sebevraždu?

Nejlepší odpověď
quentos

Jiné řešení

nikoho, je to jeho problém. Přikláním se k verzi, že jeho sebevražda byla jistou formou přiznání.

Další odpovědi
dědapetr

Jiné řešení

Nikoho rozhodl se sám,nikdo ho nenutil,prostě neunesl tíhu svědomí.Nesuďme sebevrahy neboť nevíme co v daný moment prožívali.

gnosis

Jiné řešení

jednoznacne toho, ktery mel v popisu prace mu v tom zabranit.
nekde jsem ale cetl, ze pochuzky maji dozorci asi v hodinovych intervalech, a za tu dobu se samozrejme stihnes zabit nekolikrat. v tom pripade bych potrestal toho, kdo tenhle system hodinovych pochuzek ve veznicich prijal jako dostatecny.
osobne bych rozhodne nasili mezi vezni hlidal. sebevrazdy ne.

filva

Jiné řešení