SajmonModer

Koho byste chtěli za prezidenta v ČR?

Nejlepší odpověď
martinek10

Já bych chtěl aby zůstal Klaus.

Další odpovědi
panenka

Jan Fischer

Terryle

Ze současný nabídky pana Schwarzenberga, případně ještě Švejnara – a kdyby to šlo, tak co nejdřív. Hlavně ať už to skončí tomu pánovi, co tam dřepí teď. Kdokoli jinej!

Honzucha

Jana Krause nebo prezidentku Michaelu Jílkovou

antík

Vy davate divne typy

anonym

Sebe! to by jste viděli to tóčo ,které bych udělal ze své moci!:-)

Jsemtady

Mně 🙂

venkovan

Určitě někde je někdo kdo ještě není profláknutý. Rozdýchal bych třeba Němcovou z ODS, ale ve své podstatě i když to bude Pepek Vyskoč z Putimi tak se věšet nebudu. Možná, že by to byl vhodný představiltel našich politiků (kdo nezná: Pepek Vyskoč je jedna ze zajímavých osobností Putimi – psal o něm Jaroslav Jašek ve Dobrém vojákovi Švejkovi)