Wareg

Koho budete volit Vy?

Blíží se volby, boj o mocná koryta… koho budete volit Vy a koho byste naopak nevolili nikdy?

Jak na Vás působí billboardy zesměšňující jednotlivé strany svých protivníků?

Nejlepší odpověď
kropitko

ještě pořád nevím,asi zase nepůjdu.

pro Michala,tak prostě neodpovídejte,pak se nemusíte aspoň zbytečně rozčilovat. Wareg se neptal přímo Vás. Chce to hlavně klid a nohy v teple,jé teď mně něco napadlo…viz. otázky

Další odpovědi
quentos

„Kdo nevolí, volí komunisty“, takže každopádně volit půjdu. Nejlépe z toho zatím vychází Top 09, když už by si člověk mezi tím marastem měl vybrat. Takže asi ji.

anonym

Od Pseudorevoluce jsem byl u voleb jednou.Vypadá to se mnou tak,že letos si to zopakuji.Zatím vím zcela jistě,koho volit nebudu.

oskar

Jsem znechucen z toho co se v teto republice děje.Volit nepůjdu.

Luss

Tentokrat to myslim dosahlo vrcholu. Tolik libivych lzi, co clovek cte na ruznych billboardech, letacich atd, to je des. Mam velke dilema. Opravdu totiz nevim koho budu volit. K volbam chodim pravidelne, jakmile jsem dosahla plnoletosti. Neucast u voleb je hrozna chyba. Je to v podstate jedina cesta jak alespon trochu ovlivnit chod veci, i kdyz vazne jen trosku :( Kdyz bych nesla, mela bych pak pocit, ze jsem ten posledni, kdo muze na neco poukazovat. Takze pujdu, ale buh vi, komu to „hodim“. Asi se ponorim do volebnich programu a prectu je podrobne, at mam alespon ciste svedomi, ze jsem nedala jen na blaboly v televizi.

Jahoda

Ještě zatím nevím, zda půjdu nebo ne. Jestli ale půjdu, rozhodně nebudu volit ČSSD nebo ODS. Přemýšlím, že bych volila Věci veřejné nebo Top 09 – tedy pokud vůbec volit půjdu. Uvidím 🙂

Miroslavst

Tutootázku neřeším, protože pokud bych ji řešil již nyní, bylo by mi špatně z těch hnusů co strany provádějí. Rozhodnu se těsně před volbami a to i tak, jestli vůbec půjdu.

anonym

osobně bych rád na vedoucích postech, viděl nějaké nové tváře,které nejsou profláknuté různými politickými aférami,ale tam zase hrozí to,že se nedostanou do parlamentu.(byli by to určitě lidé z menších stran)

panenka

Ještě nevím nejraději bych nevolila nikoho.

afro.minerva

Asi budu volit Věci veřejné. Nestydím se za to a volit půjdu. Líbí se mi totiž myšlenka, že se budou dělat malá referenda na internetu. Hlavně by se měl už konečně uzákonit zákon o referendu, aby neměli politici naprostou svobodu po celé 4 roky. A možnost přímé volby prezidenta, starostů apod. se mi taky líbí.

No, uvidíme co z nich vyleze. Zelení například docela krachli. Konec konců proč nedat Johnovi šanci.

Jakub

Protože nemám rád politické dinosaury, tak VV.
Navíc, když srovnám Kateřinu Klasnovou s knížetem , tak mi jednoznačně vychází VV.

Michal

To je moje soukromá věc a Vám do toho nic není!

Zdroj: život

iwetax

Určitě levici.

Lucimia

Já ještě taky nevím ale volit jít chci.
Přemýšlím o nějakých menších stranách, Věci veřejné, Zemanovci, TOP 09, rozhodně už ne ODS a ČSSD…
Nesnáším názor lidí, které dají větší stranu (ačkoli ji nechtějí) jen protože menší strana nemůže vyhrát!!!! To mě dokáže přímo nas…!
Jinak nevíte, kde bych našla všechny volební programy všech politických stran?

standa

To oskar, kropitko:

Můj názor je, že vaše rozhodnutí NEJÍT VOLIT, je ze všech špatných rozhodnutí to nejhorší.

Vůbec se nechci pouštět na ´tenký led´ a argumentovat na téma „volební právo“ v našem bídném systému parlamentní demokracie…, takže se omezím jen na konstatování:

VOLIT NEMUSÍŠ, NIKDO TĚ NEMŮŽE NUTIT, ALE PAK SI TAKY NEZTĚŽUJ…

btw. s určitou odpovědností ke svým dětem a zejména k jejich budoucnosti, budu volit pravici

kropitko

Když já se vážně nemůžu rozhodnout,možná je to i tím,že mám spoustu jiných starostí a nestíhám k tomu všemu ještě sledovat volební programy. Pro budoucnost asi lepší pravice,pro současnost levice. Můj problém je v tom,že politice moc nerozumím,manžel mi sice pořád pouští Čt 24,ale já z toho moc chytrá nejsem. Líbí se mi docela Zeman,ale taky si nejsem jistá. Další problém je v tom,že když už se rozhodnu volit,tak budu muset jít volit,tam kde mám trvalé bydliště,to se mi nechce,nemůžu tam ty lidi ani vidět…