Alesh

Koho budete volit do EU parlamentu?

Koukal jsem na preference, viz např. http://www.no­vinky.cz/doma­ci/335145-evropske-volby-by-ovladlo-ano-usvit-mimo-hru.html a koukám, že 1/4 chce volit ANO, což ve španělštině znamená: http://slovnik­.seznam.cz/es-cz/word/?q=ano&id=V1GWiz­0G1LI=&sugid=IQ­qJ94O7xJg=&sug­word=a%C3%B1o

No a tak teď přemýšlím, jestli to ti lidi, co volí zrovna tuto stranu, jestli jim jsou ty volby u ANO nebo chtějí, abychom směřovali do ANO. Co myslíte?

Odpovědi
anonym

Nikoho,k čemu to je?Volil jsem jen jednou a to po převratu,pak už nikdy,nevolil jsem ani za komančů,na to jsem dodnes hrdej!
Volit někoho,kdo to pka všchno zprasí nemá cenu,jsem rád,že žiju i bez togho,aniž bych někoho volil.

Rocker

Nikoho,nemám rád politiky,všichni jsou stejní šmejdi.Navíc pojedu na chalupu,nebudu kvůli volbám tvrdnout v Praze.

bazook

Honzu Kellera

suaeda

Zatím nevím koho budu volit a zda vůbec půjdu k volbám.
Stále více mi všichni zvolení připadají jako nejdražší herci na scéně, kteří neumějí nic pořádného zahrát. A pokud se najdou dobří herci, tak jsou později donuceni hrát tu nekoukatelnou frašku, protože jinak je ostatní herci vypískají a dosadí si za něj náhradu.

anonym

Pokud někdo remcá na politiku, vždy se ho zeptát, zda-li byk volit. Pokud odpoví NE, řeknu ať tedy mlčí, neboť za to může taky co se děje. Kdyby šel volit, mohlo to být všechno jinak.
Arygnoc, fajne přirovnání v poslední větě.

arygnoc

samozrejme.

voliť je právo, ktoré mi ako tak umožňuje sa podieľať na možnosti ako-tak upraviť mocenské frakcie vo vedení štátu/únie. jeden hlas je málo, 100.000.000 krát jeden hlas je viac.

využijem toto právo v troch krajinách (veľká británia, slovensko, čr) a voliť budem vo všetkých (dobre mi to vychádza, stihnem to za dva dni), voliť budemvšeobecne stred/ľavicu.

ad Jugar:

skutočne, nevoliť je „hrdinstvo“.
i v obchode nechávate rozhodnúť iných, čo budete jesť/obliekať si/atď?