škubánek

koho baví škola a proč?

Nejlepší odpověď
panenka

Když jsem byla malá škola mě moc nebavila moje Mamka mi vždy říkávala,že se učím pro sebe a že vše co se naučím budu v životě jednou potřebovat .Ted když už jsem dospělá a mám děti vím že moje Mamka měla pravdu a ted vše co umím a vím předávám svým dětem.

Další odpovědi
rybíz

Když je člověk mladý, tak ho škola většinou nebaví, protože má jiné zájmy. Časem přijde na to, že skoro vše co se ve škole naučil, teď může využívat a říká si, proč se více neučil a že by ho to už teď i více bavilo. Někdy to jde dohnat ještě večerním studiem, ale často už je pozdě. Tak už to na světě chodí.