slad08

Koho baví a má Facebook ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Baví mě

Když ho potřebuji domluvit s přáteli.

Další odpovědi
anonym

Nebaví mě

Mam ho , ale nebavi me. Mam ho proto , ze se tam kouknu tak 1 krat za tyden jen kvuli novym fotkam mych pratel , nebo rodiny. -iv-

DomcaCZ

Baví mě

Rocker

Baví mě

Maggie.b

Nebaví mě

Jedenkrát za den nakouknu a zjistím co kdo okomentoval, zhlédnu nové fotky a du.

Salvaje

Baví mě

Bez něj bych ztratila spoustu přátel, kteří bydlí jinde…

filva

Je to ztráta času a nemám ho

quentos

chybí tu možnost „mám ho a ne že by mě bavil, ale používám ho pro komunikaci se vzdálenými nejlepšími přáteli“.