okoun

Kofola????

Jak je to s tou soutěží s kofolou(nevím kam sem to měl zařadit tak sem něco náhodně vybral)

Nejlepší odpověď
zdeny

Soutěže probíhají dvě , jakou máš na mysli ?
Doplňuji:
Pro BUMBES – Já to taky celý život jenom slyšel , popíjel a několik let ji točím a ještě se mi po ní nikdo nerozpustil 🙂

Další odpovědi
Bumbes

RE: bubca
Já jsem původem z Plzně (kolébka Kofoly a Fernetu – na ostrově Božkov v Lobzích), ale takovou pohádku jsem v životě neslyšel, ani nezažil. A to jsem té Kofoly vypil několik hektolitrů…

dagry

U nás v jedné restauraci si za 2× 4 dl můžeš vybrat dáreček. Retro trenýrky, fotbálek. čistítko na mobil aj dárečky.

anonym

Kofola už není to ,co dřív. Býval to dost nářez,ta kofola.Viděl jsem úplně zčazeného,mota­jícího se puberťáka,(tenkrát opravdu existovali – vážně!).Příslušníci 5.B.
(VB)mu dali dýchnout a prd.Vypil jich asi 10.
Bylo v ní tolik kofeinu......­...Dělal se pokus- do kofoly se na noc dala žiletka a věřte,nebo ne,do rána byla fuč.

elektrikář

Všeho z mírou. Když jsem dělal autoškolu náš instruktor mněl několikrát kavu a moře kofol. Odvezla jej sanitka s otravou kofejínem. Asi záleží jak ten koncentrát zrovna naředí.