mytus

Kodek na mp4

kodek do nokia video manager

Odpovědi
Miroslavst

tak nevím tedy co je otázka.
Takže odpovím takto. Ano, kodek na mp4 existuje.

anonym

zkuste anpříklad
http://www.vi­deora.com/ (vyberte si zde nokia telefon který se technicky blíží tomu vašemu)
mimo jiné umí konvertovat i do mp4

Tento program ve zvolené variantě pro konkrétní telefon dokáže konvertovat jakékoliv video do formátu se kterým si daný telefon nejlépe poradí. Nechybí možnosti nastavení kvality, poměru stran, apod.

uživatelské rozhranní je bohužel jen v angličtině a je dost prolezlé reklamou, jinak je však tento software zdarma a funguje jak má.

fortin

Pokud k otevření mp4 – mpeg používáte jiný přehrávač než wmp, v přehrávači jděte na Soubor, Vlastnosti, Podrobnosti. Pak by se vám mělo ukázat přibližně toto:

Audio: MPEG Audio 32000Hz mono 64Kbps [Audio 0 0×C0]
Video: MPEG1 Video 640×480 30.00fps [Video 0 0×E0]

VLC přehrávač zobrazuje více, Nástroje, Codec information. Zvuk kodek: mpga, video kodek: mpgv

Kodek je obvyklý, nokia by ho měla obsahovat – přehrává? Co je to Nokia video manager?

Hledejte na googlu mpgv nebo to, co zobrazí vlastnosti.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=mpgv&hl­=cs&lr=lang_cs&e­i=uyEATLtSi544h52p0­Q4&sa=X&oi=lrtip&ct=r­estrict&cad=9&ved=­0CBYQuAE