Pokročilý

Kocour-kočka

Dobrý den,chtěl bych mít kočku nebo kocoura máma souhlasí a chtěla by kocoura také jenže tata je určitě proti,jelikož bydlíme v novém bytě a máme dřevěné podlahy,tak říká,že kocour poškrábe podlahu,sedačku všechno pomočí atd...a že to u nás bude smrdět....jaký na to máte názor...vždyť kočky nechodí s vytaženýma drápkama,aby poškrábaly podlahu :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Doporučuji kocourka a vykastrovaného ( ten nepáchne ), nejlépe z útulku. Naučí se škrábat pouze na škrabadlech a nic kolem sebe nezničí. Teď píšu z netbooku a kocour mne opatrně překračuje. Už bych si bez koček nedovedla život představit a to jsem původně žádné zvíře nechtěla. Pozdravuj tatínka :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Kamarádka má dvě kočky, a v jejím krásně zařízeném, nepodrápaném bytě to skutečně nesmrdí. Jde o výchovu, jako u každého. Někdo dostane úplně nový byt a je schopen ho zničit tak, že by to nedokázalo ani stádo divokých prasat, natož jeden mrňavý kočičí tvoreček. Taťka je asi proti zvířátku jako takovému. Já jsem pro, aby v rodině zvířátko bylo, ale musíš se o ně vzorně starat. Přeji, ať s mamkou tátu přemluvíte. :-)

Bronzový

Ani se mu nedivím, ale možná by to nebylo tak hrozný s vykastrovaný koucourem.

Pokročilý

Záleží také na povaze kočky a také na tom jak bude vychovávána.My máme doma kocoura (vykastrovaného),máme ho moc rádi a je to náš mazel :-)

Bronzový

Je pravda, že to trochu smrdí a drápky mu občas stříháme a nebo používá škrabadlo pro kočky... No, není to s tím našim jednoduché a navíc má dlouhou srst...

Zlatý

Mé zkušenosti.

Pokud bude mít kočka škarbadlo, bude si drápky drápat na něm. Prodávají se i vody ve spreji, které kočky od něčeho odpuzují a jinam zase přitahují. Také se drápky, pokud je potřeba, opatrně přistřihují. Kleštičkama. Jen ty malé konečky.
Nebude močit všude, pokud bude mít bedýnku s pískem, kam bude moct čůrat a kadit. Je dobré mít na 1 kočku aspoň 2 bedýnky na 2 místech. Pokud je místa málo, stačí i jedna. Moje mají 3. V chodbě a ve 2 místnostech, kde jsou nejčastěji. Písek je potřeba čistit. Děravou lopatkou vybrat bobky a čůrání, které se spojí s pískem do hroudy.
Pokud se kocourek vykastruje, tak ani neznačkuje.
A pokud se kočkou nebo kocourkem budete jako kotětem často mazlit a hladit ho, bude méně divoký a bude mírnější.
A....v útulcích mají krásná koťátka :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.