Majawrko

Co pomáhá proti hnisu v očích u koček?

Ahoj, nase asi dvoumesicni (mozna jednomesicni) kote ma zahnisane oci, jednomesicni neotevre, protoze to ma zaschly a druhy ma trochu, ale kouka a ma rymu. A porad mnouka, ze ma hlad.
Poradite, co s tim? A slysela jsem, ze na ty oci pomaha prevarena voda, kdyz se tim ty oci vytiraji. Poradite prosim, co s tim???????

Nejlepší odpověď
anonym

Náš kocourek měl to samé, vzala jsem pytlík s heřmánkovým čajem, zalila horkou vodou jako když si chceš udělat čaj a po vychladnutí jsem mu s tím pytlíčkem očka čistila, po pár dnech to bylo ok, ale ten hnis je takovej jako zatuhlej, dávala jsem ještě oční mastičku, to pomohlo ještě víc, prostě aby to bylo pořád trochu promaštěný.

Další odpovědi
cochee

Jasněže poradíme. Běžte s kotětem k veterináři.

anonym

Zkoušela jsi něco napsat třeba do goggle?
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=zahnisan%C3%A9+o%­C4%8Di+u+ko%C5%A5at

gecco

Předpokládám, že Admin právě zjišťuje IP a podává trestní oznámení:

  1. pro týrání zvířat
  2. pro šíření poplašné zprávy

Hele – tak dementní snad ani nemůžeš být, abys doufal/a, že ti na tuhle fťákovinu vážně někdo husne…
😛

Mc Merkurion

teda já a čeština nejsme kámoši,ale na to tvoje potřebuju slovník,a jestli se tak staráš o kočku,jak píšeš,tak se nediv >>> to si měla bejt dávno u doktora,dyť je to na zabití (tebe…)!

anonym

Lidi, co blbnete? Vždyť tohle mívá skoro každý kotě. Ká se o svoje zvířata vždy starala víc, než ukázkově, ale naše kotě to mělo taky, nebudu kvůli každý kravině lítat na veterinu. Víc mě štve, že si to slečna neumí najít sama, je toho plnej net. Třeba: http://www.ifau­na.cz/kocky/ne­modforum/r/de­tail/1602305/z­alepene-oci-u-kotete

Mc Merkurion

jedno (asi)dvouměsíč­ní,druhé jednoměsíční > nemůžeš chtít po tazatelce.aby to dělala sama,když nevi,co vlastně má,a když to je zaschlý,je to asi dýl,mňouká,že má hlad?,kde má mámu?…a za další,jsi dospělá,máš víc zkušeností,bylo by lepší,kdyby jí to vet ukázal,toť muj názor…

anonym

No jo, to je pravda, ale já kotěti oči natřela na noc a ráno to bylo zase suchý, takže znova mastička a znova heřmánek, pořád dokola, dokud to nezmizí. Hlad asi má, když tam nemá mamku, tak v tom případě prodávají v krámě sušený mlíko pro koťata, normální kravský mlíko se dává v krajním případě a to zředěné s vodou. Stejně nevím, proč si tady plácáme játra, stejně si to Majawrko nepřečte.

anonym

Tak se hluboce omlouvám…přečetla 🙂

Mc Merkurion

a i tě snad poslechla…

anonym

🙂