Kočky na střeše mňoukaly o tom, že má člověk 9 životů. Prý přežije i pád z letadla. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
www

Těch několik životů mají kočky (se říká), nikoliv člověk.
Ale pád z letadla může za určitých podmínek přežít kdejaký živočich, tedy i člověk, což bylo dokázáno.

Další odpovědi
marci1

Člověk přežije téměř všechno, někdy i pád letadla ! 🙂
A kočka i útok hasičů : http://www.ex­tra.cz/milovni­ci-zvirat-nekoukejte-takhle-sundavaji-lini-rusti-hasici-kocku-ze-stromu

Awe

Ano je to pravda…Proto je na světě pořád více lidí.ono chvilku trvá než si každý vypotřebuje 9 životů.Já už jsem bohužel o 2 přišel vlastní nešikovností