Avatar uživatele
Gwen

Kočka v designu „tygr“

Můj syn (není žádný mrňous) včera přišel s vykulenýma očima – potkal člověka, který si nesl kočku. Kočka byla prý opravdu veliká, hodně chlupatá a barevně vyvedená jako tygr. Hnědozrzavý podklad a černé pruhy. Pán se smál jeho údivu a řekl mu, že to je největší kočka. Také mu řekl název rasy, prý něco jako tygří kočka, ale syn přesný název zapomněl. Můžete nám poradit?
Doplňuji:
Ta kočka nebyla obarvená, pán jmenoval rasu, pro kterou je toto zbarvení typické, ale syn to zapomněl.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Gwen

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka před 4960 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Pravděpodobně to bude tato číča.
http://rodina­.dama.cz/clanek­.php?d=8097

ale píšete, že byla hodně chlupatá a veliká, takže by mohlo jít i o největší kočku, což je mainská mývalí. Ale zas nemá v názvu tygra.
http://www.pictures-of-cats.org/images/lar­ge-maine-coon-cat-1s.jpg
A jestli je dlouhosrstá varianta té tygří kočky, to nevím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ladyhawke

Pravděpodobně se jednalo o kočku bengálskou. Možná ještě typ ocicat. Jinak, co se barvení koček týče, to se přenechává pouze a jen profesionálům a ročně vás vyjde cca na 70 000Kč. Podle mne je naprostá hloupost barvit zvíře, které je „dokonalé“ už od přírody. To zavání M. Jacksonem. Viděla jsem velkou řadu takto barvených koček (klaun, tygr, šachovnice atd.), ale rozhodně nejsem fanouškem této procedury ani jejích následků. Proč kočku stresovat nějakým barvením?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Myslím že v Číně nebo v někde v Asii začala moda sprejování zvířat různými barvami které jdou snadno umýt vodou.Tato moda se rychle šíří dál po světě.Je tedy možné že ten pán provedl něco podobného.Chtěl bych jen VAROVAT at to raději nikdo nezkouší.Před nedávnem jedna hloupá žena namalovala takto štěně a poté mu tu barvu chtěla odstranit nějakým chemickým odlakovačem.Štěně nesmírně trpělo za velikých bolestí.Nevím zda ho dali veterináři dohromady.:-( Tady snad na to nejsou v prodeji speciální barvy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

Toygers

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata