Tobbynka

Kočka se mnou mluví?

Naše kočka je vykastrovaná a při mazlení mňouká, hlavně, když se mi otírá o nohy. Nejde o mňoukání z bolesti nebo nějaké špatné věci. To mňoukání je takové dobromyslné 😁. Dělá to jen při mazlení a když na ní řeknu třeba „čiči“, to mňoukne a otírá se o nohy. Co takové mňoukání znamená?

Nejlepší odpověď
badisko

spis by ti odpovedel Dr.Dolittle ja bych si tip ze to bude podobne jako predeni u kocek ..:D v tom smyslu ze je spokojena ..idkyz predeni neni vzdy projevem spokojenosti …

Další odpovědi
beer

Takto vyjadřují kočky určitou spokojenost. Tedy ano, „mluví“ s tebou ))
P.S: Lidé si často myslí, že největší spokojenost vyjadřují předením. Ale ono předení je dost problematicé – kočky totiž často předou také bezprostředně po úrazu, v šoku atd.
Zkušenost, literatura

iceT

Skoro každé zvíře s tebou bude mluvit,jde o to,jestli mu porozumíš.

zjentek

přízeň a náklonnost ,)
Doplňuji:
ocko, ty kocko ,)

helabar

Chce si povídat. Je spokojená, tak šíří dál doboru náladu. Mám 16ti letého kocoura, druhým rokem už je hluchý. O to víc se „rozpovídal“. Neslyší se, tak mluví skoro pořád, pokud nespí. Stačí pohlazení, pomazlení…a už breptá.

zjentek

kde zmizela solidní odpověď ocko? Tady určití dělají ze sebe jiné, že? Napíšu, smažu a tak dokola, jak u blbých na dvorku ,)