Ganymede

Kocka po trech dnech pauzy zacala zase mrouskat a ma jit na kastraci. Mate s tim nekdo zkusenosti?

Na kastraci ma jit ve ctvrtek, ale zase po trech dnech bez mrouskani zacala znovu. Zitra se pujdu veterinarky zeptat, ale i tak me zajima jestli s tim nekdo ma zkusenosti a jestli ji veterinarka i ta vykastruje. Co kdyz se jedna o stalou riji? Dekuji za pomoc :)
Ps: kocka ma cca 10 mesicu a je to jeji asi 3 rije.

Odpovědi
mosoj

Pokud by byla kočka zabřezlá, solidní veterinář ji kastrovat nebude.

dubraro

IMHO tzv. trvalá říje. Pokud není kočka určena k chovu, sterilizovat. I zabřezlou kočku lze sterilizovat (ano, je to kruté).