Avatar uživatele
poa.li

Kočka, nebo pes?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, Neonka před 4845 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
chucky

Pes

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Kočka

Kočka – navždycky a nikdy jinak! dneska jsem naši černou mrchu (/včera se po asi dvou měsících vrátila domů z exilu u sousedky, zjistila, že jsem doma a dneska tu byla zas :) propašovala domů, plácla ji na starej svetr a ona tam pět hodin bez hnutí ležela, maximálně udělala půl kroku k misce s mlíkem. Ale to dunivý vrnění se neslo celým pokojem a dokonce mi pomohlo se soustředit na učení. Nevídáno, neslýcháno. Tohle pes nedokáže, ten by tak kníkal a poštěkával a chtěl by na procházku nebo si hrát…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Pes

Raději bych řekla kočka I pes, ale je i zlatá střední cesta, kocour od miminka vyrůstající v psí smečce je kočkopes, dokonce mi i olizuje tvář…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Pes

jednoznacne pes…myslim tim skutecneho psa,né žádnou čtěkající zakomplexovanou náhražku psa.. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Kočka

Raději kočku,i když jsme odmala měli doma psy,a mamka za boha doma kočku nechtěla,jednou před pár lety zachránila kotě a bylo vymalováno,od té doby se kočičí smečka rozrostla o dost jedinců.Ale psy máme taky.Já ve své domácnosti kočku bohužel mít nemůžu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Kočka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Pes

Yorkshiský teriér

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pes

Pes a kočka. A děvčata přeberte si to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Aším

Pes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janinka :)

Kočka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolkap

Pes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kiky

Kočka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek