Agneta

Kočka mi nosí dárky. Jak jí to odnaučit?

Jednou je to myš, podruhé ptáček…a to jí musím vždycky chválit – od toho tu jsem, že?
Ale co když příště přivede psa?:DDD

Nejlepší odpověď
cochee

To jsi ji špatně pochopila. Ona ti nenosí dárky; ona machruje 🙂

Další odpovědi
zzzzz

Přines ji taky dárek, až nějaký ulovíš třeba v zahradní restauraci:-DDD

marci1

Vidíš jak Tě má ráda. Třeba si příště přivede kocoura ! Nauč ji přinést bačkory. 🙂

setapouch

Nauč ji chodit do banky, ať ti klidně nosí dárečky dál.

Funna

nenapsala jsi jak je stará a jestli je to domácí, polodomácí, nebo úplně venkovní kočka…to hraje dost důležitý faktor…
takže jen jednu obecnou radu…
dávat jí dostatek krmiva a hlavně si s ní víc hrát, aby neměla potřebu lovit…pokud bude dostatečně vyblblá „z domu“, už se jí nebude chtít ještě lítat někde po zahradě a složitě lovit zvířata…

beer

Ona ti je nenosí, ona si je nosí ))
Jenže nemá hlad, loví instinktivně, nese si ji aby o ni nepřišla a jde domů. Jenže doma je nakonec mnohem chutnější potrava od tebe, tak úlovek jednoduše položí, nechá ležet a věnuje se tvé potravě. Odnaučila bys ji to jedině hladem – přestala bys ji krmit a pak by svoje úlovky i sežrala.
Studium
Ono „chlubení se úlovkem“ je pouhé polidšťování chování zvířete a je milovníky koček natolik hluboce zakořeněno, že odmítat jejich verzi nemá smysl ))

anonym

Psa?
A ty se jí snad hodláš míchat do výběru ´přítele´???
:-O
Hlavně, aby s ním (tedy – případně) neměla kočňata nebo štětata…
😁

mosoj

Kočka se chodí s úlovkem chlubit. Totéž dělá i s koťaty.

lota

Odnaučit ji to snad ani nejde. Já jsem se musela naučit zavírat dveře.:-)