Avatar uživatele
Weroniq

kočka má otevřenou tlamičku a vyplazený jazyk

je takhle už asi hodinu a nevíme, co se jí stalo, žádnou včelu nebo vosu v domě nemáme a na zahradě teď nebyla, tak jestli se nějak kousla nebo co.. je zalezlá pod gaučem a nechce se nechat vzít, ale sebrali jsme ji a tlamičku má čistou a jazyk taky, žádné žihadlo nebo otok nebo krev, tak co s tím? bojím se, aby se nějak nedusila
Doplňuji:
ne, není jí teplo, je vážně nějaká divná.. snažila se jíst, ale jakmile si vzala sousto do tlamky, tak ho zase vyplivla na talířek.. ale dýchá se jí snad dobře, teď spí.. nevím jestli nemůže mít něco někde zaražené, ale to by se třeba dávila :/ no jestli se nezlepší, musíme k veterináři zítra :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4341 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Třeba jí je jen teplo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Jó, je jí teplo jak říká Drap a zalezla pod gauč, protože je tam stín a studenej vzduch se drží při zemi.

A nebomůže mít mrtvici. Mrkni jestli nemá svěšenej koutek a požádej jí ať natáhne packy před sebe.
Doplňuji:
Mohla bejt dlouho na slunci. Todle přesně ďál kamarádův děda, když jsme ho, to jsem ještě chodili na základku, nechali v létě půl dne sedět na lavičce a šli na koupálko. Taky, vyplaženej jazyk a pak dva dny nemluvil. Byl prostě divej. Nakonec se ukázalo že měl nějakej úpal nebo úžeh, tak třeba má kočka to samý. Taky se jí od toho klidně mohly vodrovnat ledviny.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

zkus ji dát misku s pitím co bude dělat- jinak bych se spíš poradila s vetem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adad1985

Zítra je pozdě, běž hned, vypadá to, že něco špatného snědla a lékař ji bude muset vypumpovat žaludek nebo má opravdu úpal, ale jestli ti ani nic nesnědla, tak je něco špatně..Takhle vypadal můj kocourek po narkoze, myslela jsem, že je mrtvý, jenže jsem věděla, že to je po narkoze, ale u tebe to má z ničeho, to není dobrý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Je jí teplo, chladí se jako psi.
Doplňuji:
Nemůžete vědět, jestli jí je nebo není vedro. Ten veterinář by byl asi nejlepší.

Upravil/a: samicek333

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lilinka

Naše kočka to taky dělá mamka se nejprve bála že má něco se srdíčkem ale nakonec se jenom chladila jako psi skus jí dát napít.a popřípadě si namoč ruku studenou vodou a trochu ji umokři ale necákej na ní pokud nema vodu rada myslela by si ze ji za neco trestas a nevedela by za co

před 4154 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek