_Lucka_

Kočka je agresivní, když ji chytnu na kůži – čím to je?

Kočka je agresivní, když ji chytnu na kůži – převrací se na záda, syčí, kouše, ohání se tlapkami, prostě hrozně vyvádí – nastává sety problém při stříhání drápů, ale i při chování. Může jít o nějaký zdravotní problém či je jen herečka? Jak to řešit?

Odpovědi
bolak

Týve to bych byl taky..já když mě přijde majitelka jednou za měsíc ostříhat drápky, to bys viděla jak vyvádím, a nejhorší je výměna podestýlky, to jsem celej bez sebe..

dubraro

Prostě nechce, abys na ni sahala. Každá kočka není mazlivá nebo nemá vždy na mazlení náladu.

Alesh

tvl, to není králík, kočka se za kůži netahá, pokud to teda není kotě a ty jeho biologická matka, která ho nosí v zubech.

Mc Merkurion

… nevim, jak by ses chovala ty, kdybych tě tahal za kůži >>> ježiš, kde jste to viděli, pěkně jemně, jak s miminem a ne je tahat jak kočka koťata …

carlosbomber

Mužu jen soudit podle toho co dělá moje kočka.Moej je nevrlá jenom tehdny když je těhotná tak v tom období na mě syčí když na ni šáhnu tak mě hned škrábe atd. (pro info kočka není v baráku ). takže můj názor že je těhotná, A nebo mě ještě napadlo jestli náhodou někdo z jiných majitelu třeba deti trošku více neprovokuji že zkoušejí co snese a pak se může třeba bránit.