Avatar uživatele
_Lucka_

Kočka je agresivní, když ji chytnu na kůži – čím to je?

Kočka je agresivní, když ji chytnu na kůži – převrací se na záda, syčí, kouše, ohání se tlapkami, prostě hrozně vyvádí – nastává sety problém při stříhání drápů, ale i při chování. Může jít o nějaký zdravotní problém či je jen herečka? Jak to řešit?

Zajímavá 0 před 2713 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Týve to bych byl taky..já když mě přijde majitelka jednou za měsíc ostříhat drápky, to bys viděla jak vyvádím, a nejhorší je výměna podestýlky, to jsem celej bez sebe..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Prostě nechce, abys na ni sahala. Každá kočka není mazlivá nebo nemá vždy na mazlení náladu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

tvl, to není králík, kočka se za kůži netahá, pokud to teda není kotě a ty jeho biologická matka, která ho nosí v zubech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nevim, jak by ses chovala ty, kdybych tě tahal za kůži >>> ježiš, kde jste to viděli, pěkně jemně, jak s miminem a ne je tahat jak kočka koťata …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
carlosbomber

Mužu jen soudit podle toho co dělá moje kočka.Moej je nevrlá jenom tehdny když je těhotná tak v tom období na mě syčí když na ni šáhnu tak mě hned škrábe atd. (pro info kočka není v baráku ). takže můj názor že je těhotná, A nebo mě ještě napadlo jestli náhodou někdo z jiných majitelu třeba deti trošku více neprovokuji že zkoušejí co snese a pak se může třeba bránit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata