škubánek

KOBEREC a SPÁLENÍ

Jak doma vyčistit spálený koberec? děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je opravdu spálený, tak neni co čistit. Spálené skvrny se nedají odstranit. Jedině vyříznout spálený kus a vlepit jiný díl přesné velikosti

Další odpovědi
Hykam

Vyřešte to jako v „A je to“
vystřihnout kolečko, přiložit pneumatiku, nasypat hlínu a zasadit kytičky 🙂

Spálený koberec nevyčistíte, maximálně můžete, pokud je to menší kousek, někde kde to není vidět (pod sedačkou, skříní…) vystřihnout kousek koberce, stejný rozměr vystřihnout i spáleného a oba kousky prohodit.

I tak je to ale řešení chvilkové, hlavně pokud je to v často zatěžované části koberce

aramah

Jedině vyhodit :(
A položit něco nehořlavého,pro jistotu:-)

terry

Vyčistit spálený koberec? To přece není hrnec. Ten je z úplně jiného materiálu.
Zkus umýt spálenou látku nebo ruku.
To jsou tedy nápady ☹
Jedině, jak se tu píše, ten poničený kousek vyměnit.

venkovan

Předpokládám, že je to jen flíček po nějaké aktivitě za kterou tě doma nepochválí a bojíš se co na to řekne ta dospělejší část rodiny.
Takže zkus to spálené lehce odstříhnout a zbytek trochu „rozdrbej“.
Nicméně, lepší je přijít s pravdou ven dřív, než se to provalí.