Know-how – lze to ?

Rád bych začal podnikat v určité specifické činnosti. Jde o poskytování služby. Dle mého názoru tímto, mým zamýšleným způsobem, v této činnosti ještě nikdo nepodniká. Činnost, vzato obecně, je známá a využíváná. Jde mi o to, že tuto činnost lze provozovat, tedy danou službu poskytovat, různými způsoby. Způsob, kterým chci tuto službu poskytovat já je však jedinečný a doposud nepraktikován. Otázka tedy zní jak postupovat a právně zajistit abych službu mohl poskytovat tím daným a jedinečným způsobem jen já? Popřípadě jiným zájemcům prodat právo tuto službu poskytovat stejným způsobem jak já? Lze to:

Odpovědi
Pepa88

Na univerzitě máme jeden z možných výstupů výzkumné činnosti toto:
„Certifikovaná metodika“.

Pozor na to, aby tvůj způsob byl zkutečně inovativní… Pokud se již někde ve světě využívá, nebo ho někdo využívá mimoděk, máš smůlu…

Registrační známka stojí 5000 Kč.