ceener

Knihy post-apokalyptického (podobně na téma známé série PC her Fallout) žánru?

Neznáte nějakou knihu post-apokalyptického žánru? Kde hlavní hrdina objevuje zásoby potravin, léků a snaží se přežít proti banditům či zombiem?

Děkuji předem

Nejlepší odpověď
gecco

Nevím, co je to za hry – ale přečti si Malevil (Robert Merle)… A nebo třeba Smrt trávy (John Christopher)…
😉

Další odpovědi
AmazedWolf

Metro 2033 a Metro 2034.