DIH

Knihy o seberealizaci nebo o sebepoznání

Vím že to sem asi nepatří, ale nevíte o nějaký knize které vás nadchli typu sebepoznání a seberealizaci.?

Nejlepší odpověď
briketka10

Doporučené knihy a odkazy

Níže naleznete seznam knih a odkazů pro další studium k tématům, která s klienty otevíráme. Nesnažím se o vyčerpávající přehled. Doporučuji zde pouze ty knihy, o kterých jsem přesvědčen, že jsou kvalitní a něčím jedinečné. Seřazení v jednotlivých sekcích odráží mé hodnocení – ty nejlepší na prvních místech.

http://www.da­liborspok.cz/do­porucene-knihy-a-odkazy/

Další odpovědi
Jarisak

Nevím, jestli je to úplně to, co hledáš. Ale ačkoliv jsem ji ještě nedočetl, tak se mi docela líbila kniha „Konec prokrastinace“ od Petra Ludwiga (odkaz je ve zdroji). Jinak pokud se ti chce trochu pohledat a přijde ti zajímavá, tak pooh.cz a tam si najdi tuhle knihu, v tom článku zmiňuje nějakou podobnou, která je ale asi o něco lepší.

Zdroj: http://www.konec-prokrastinace­.cz/kniha/

zzzzz

Já jsem četla jen tyto „Jak se zbavit starostí a začít žít“. "Myšlením k bohatství (Napoleon Hill)"Je to zajímavé čtení, ale že by mě to přímo nadchlo, to říct nemohu. Raději čtu třeba psychologii, psychoanalýzu atd. je to víc odborné. Ty knihy o seberealizaci jsou tak trochu vymývání mozku. Ale každý máme jiný vkus. Dobré je, že se dají zdarma stáhnout.