Marvan

Knihovny a dalsi podobné prostory po Praze?

Dobrý den,
kde jsou po Praze místa vhodná pro studium / práci když člověk nemá vlastní kancelář? Mám tedy na myslim větší knihovny, kde je klid a dá se sednout na pár hodin nebo jiné neručené prostory?

Nejlepší odpověď
Valky

Nádherné místo je třeba v botanické zahradě, máte tam na to přímo i „lehátka“ a je tam klídek, relax… Rodiny tam chodí i na piknik, co jsem viděla (ale to spíše o víkend) a spousty lidí si tam chodí číst knihy a nebo se učit… Je to paráda a krásné místo… :o)