tvtomasa

Kniha ve wordu mám mít stránku na šířku nebo na délku?

Když píšu knihu, mám mít
Doplňuji:
Pardon, nedopsal jsem otázku. Pokud píšu ve wordu knihu, mám mít orientaci stránky na šířku, nebo na délku?

Odpovědi
badisko

No ja ti to povim takhle a neber to jako narazku nebo podobne ..jenze pokud nemas tuseni jak psat tak nepis …http://cs.wi­kibooks.org/wi­ki/Wikiknihy:Jak_za­čít_psát_knihu tady mas vse co by jsi mel pro zacatek vedet …

Wang

Na výšku.

bubukaa

Podle toho jaký formát to bude, když to bude A4 tak na výšku a když chceš A5 tak na šířků a na půlku