Avatar uživatele
tornadolou

Kniha od které se nejde odtrhnout

Stalo se Vám také, že Vás knížka tak zaujala, že jste se nemohli dočkat až se do ní znovu začtete? U které knihy se Vám to stalo? Mně například u Egypťana Sinuheta nebo u knihy Mluviti pravdu od Formánka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? terry, anonym, suaeda, Deli, WeeBear, casey před 4496 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Když mi bylo deset, četla jsem tátovy Foglarovky, kolikrát jsem se u nich zasekla na celé odpoledne.. A jedna knížka mi kolikrát nevydržela ani jeden celý den. ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Skoro všecko od Stephena Kinga – toho zvládám většinou taky za den, a že to bývaj slušný bichle. A na gymplu jsem se jednou příšerně začetla do novýho dílu Harryho Pottera, ač jsem druhý den měla klíčovou písemku z matiky… samozřejmě jsem si četla do tří, na písemku jsem ani nemrkla a měla jsem basu. Měla jsem pak na konci roku trošku co dělat :o}

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

V poslední době to byla Bílá Masajka, všechny tři díly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

U knihy ani tak ne, ale jako dítě jsem kupoval časopis u kterého se mi toto stávalo. Jmenoval se Hrom a po přečtení jednoho článku jsem si třičtvrtě roku kruhovými pohyby masíroval spánky v domnění že mi to zlepší známky o čtyři stupně, jak bylo uvedeno v manuálu. Žádné zlepšení se však k mému smutku nekonalo a dnes už dokonce začínám pochybovat i o tom, že Hitler byl žena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Mě většinou zaujme nějaký autor/-ka a přečtu nebo snažím se přečíst vše co kdy napsal. A pak zase objevím někoho nového a kolotoč se opakuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

U všech knížek od Davida Eddingse, Terryho Pratchetta a Christophera Paoliniho :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

V poslednej dobe som sa zamerala na E.Rutherfurda a jeho niekoľkotisícročné ságy o živote v jednotlivých svetových oblastiach Sarum, Londýn, New York, Moskva…
Zháňam to prirodzene aj vo formáte e-knihy, pretože vláčiť a čítať v hromadnej doprave 2kg knihu…No, snáď ani nemusím hovoriť…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

na základce (6 let zpátky) to bylo Stmívání a Harry Potter, to jsem četla i o vyučování pod lavicí (byla jsme přesně ten typ dítěte, co chodí zabořený s nosem do knihy celý den, až na to, že se mi nikdo neposmíval :))
No a poslední knížka, která mě zaujala byla „Hostitel“… jinak poslední dobou nic :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek