Anonym.

Je kniha Mistrovství v C++(4. vydání) vhodná pro úplného začátečníka v programování??

Nejlepší odpověď
Alesh

Při studiu se seznámíte s C++ od úplných základů, autor ve výkladu nepředpokládá žádné předchozí znalosti tohoto jazyka. Díky čtivému a srozumitelnému výkladu, množství praktických ukázek a přehledné struktuře textu budete rychle postupovat kupředu.

Zdroj: http://knihy.cpres­s.cz/mistrovstvi-v-c-4-aktualizovane-vydani.html

Další odpovědi
anonym

Pro úplného začátečníka v ´céčku´ ano.
Ale člověku, který o programování neví nic, bude chybět pochopení (vysvětlení) základních termínů – nic tragického, pomůže např. zkušenější kamarád nebo učitel (příp. diskusní fórum).