Kai

Knedlik v krku a neustálý pocit plného nosu, jak se toho zbavit?

Prosím o radu. Nejsem nastydla, přesto pypo chvilce mluvení nemůžu dýchat nosem Nějaká rada, jak se toho zbavit? Co to muže byt? Za tři týdny maturuji a ráda bych byla OK. Děkuji moc.

Odpovědi
postcd

zkuste vysadit mléčné výrobky a pečiva. pít více vody, například bylinné čaje.

  • věci jako kysané zelí, strouhaný zázvor do čaje, cibule

Malineli

tady je taky nemocný maturant :D !!!
Piju Vincentku a je to super!! :D Cítím se na pondělní didakťák :D